Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

שירותי ליווי עסקי

ליווי עסקי לעסקים

לא מעט עסקים, חברות או ארגונים, מגיעים בשלב כזה או אחר להבנה, כי הדרך היחידה באמצעותה הם יוכלו להשיג את מטרותיהם ולממש את שאיפותיהם, מצריכה ליווי עסקי.
כידוע, כל בעל עסק או מנהל של חברה, אמור להתמודד על בסיס יומיומי עם לא מעט אתגרים ועם עמידה בריבוי משימות – גם במידה ואותו המנהל מוגדר ומחשיב את עצמו כמנהל טוב, שירות חיצוני ומקצועי של ליווי וייעוץ עסקי, יכול לפתוח לו צוהר לפרספקטיבות חדשות ולשיפור התפקוד בהיבטים שונים – וכחלק מכך, גם יאפשר לו לכוון את העסק לעבר הגדלת הרווחים.

הסיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירות של ליווי עסקי

יש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בליווי עסקי ובין היתר:

 • כאשר עסק מיישם אסטרטגיה שגויה, או שאין לו כלל אסטרטגיה עליה הוא מבסס את עבודתו.
 • כאשר עסק נקלע למשברים או לבעיות פיננסיות.
 • כאשר עסק נמצא בתחילת דרכו או בשלבי הקמה והבעלים מבקש להבטיח התחלה טובה.
 • כאשר עסק מרגיש שהוא לא פועל נכון בכל מה שקשור לשיווק ופרסום.
 • כאשר המטרה של המנהל היא לקחת את העסק לכיוון של צמיחה.

כמובן, שיש עוד לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירותי הליווי העסקי – כאשר, לא משנה מהי הסיבה, חשוב להקפיד ולבחור בחברה אשר ערוכה להעניק את הליווי המקצועי והאיכותי האפשרי.

להכיר את כל האתגרים

לא כל בעל עסק או מנהל, יודע לשים את האצבע על רשימת האתגרים עמם הוא נאלץ להתמודד – כאשר, היכרות מעמיקה עם אותם האתגרים (ופירוקם לגורמים), תהווה כפעולה אשר תאפשר להתמודד איתם בצורה יותר טובה.
בין אותם האתגרים, אשר מהווה את נחלתם של רוב המנהלים ובעלי העסקים: השגה של לקוחות חדשים, שימור של לקוחות הקיימים, גיוס אשראי והתנהלות מול הבנקים בנושאים פיננסיים, שיווק ופרסום, ניהול עובדים, התנהלות מול הספקים ועוד..
כמובן, שהליך הליווי אמור להיות מותאם באופן פרטני לעסק ולבעליו, כאשר, בשלב הראשון, על המלווה למצוא את נקודות החוזקה והחולשה של העסק, של המנהל ובהתבסס על כך להתאים את שירותיו.

חשיבותו של ידע

הליך הליווי העסקי אמור לגעת במגוון רחב של היבטים ובין היתר: מקורות המימון של העסק, יצירת תכנית שיווקית מקיפה, תזרים מזומנים, יצירה של שיתופי פעולה, קביעת אסטרטגיה ועוד..
מהסיבה הזאת, איש מקצוע אשר מתמחה בתחום, חייב להחזיק בידע נרחב במגוון רחב של תחומים שונים.
בהליך בחירת החברה או איש המקצוע, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר: ההכשרות של אותו איש מקצוע, שנות הניסיון שלו בתחום (כדאי לבדוק האם יש לאותו יועץ/ מלווה רזומה עשיר בתחום, אשר כולל סיוע למגוון חברות ועסקים).
כמובן, שגם שיחה אישית ראשונית עם אותו המלווה/ היועץ, תאפשר לוודא שמדובר בבחירה הנכונה – כאשר, כדאי להגיע לפגישה עם רשימת שאלות – כאשר, התשובות עליהן, יאפשרו להיות רגועים בידיעה שמדובר בבחירה הנכונה ומדובר באדם שהוא גם מקצועי וגם שירותי.

ליווי לעסקים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשי עסקים ויזמים עסקיים, מודעים לצורך העסקי בקבלת שירותי ייעוץ מקצועיים המיושמים במסגרת תהליכי ליווי עסקי נקודתיים ו/או מתמשכים. תהליכי הליווי נועדו למגוון רחב של מטרות וצרכים עסקיים, החל מגיבוש תכנית עסקית, דרך התוויית אסטרטגיה עסקית/שיווקית ועד להגדלת מחזורי המכירות וטיפול נקודתי בכל סוגיה/בעיה עסקית כזו או אחרת.

תהליכי ליווי עסקי מותאמים לכל סוגי העסקים

בלי קשר לתחום עיסוקם וגודלם, כאשר בין יתר פתרונות השירות המוצעים לכם במסגרת תהליכי הליווי המותאמים עבורכם באופן פרטני תוכלו למצוא:

 • הטמעת מערכות ניהול מתקדמות בבית העסק
 • הקמת מערך מכירות ו/או השבחת מערכי מכירות
 • מחקרי עומק בקרב קהלי המטרה
 • בניית תכנית עסקית והתווית אסטרטגיה שיווקית
 • פיתוח עסקי של מוצרים/שירותים חדשים ו/או כניסה לשווקים חדשים
 • ייעול תהליכי ניהול ועבודה שוטפת
 • פיתוח ההון האנושי בבית העסק

ופתרונות שירות נוספים באמצעותם ניתן ליהנות ממגוון רחב של תועלות עסקיות לאורך כל תקופת הליווי ואחריה.

ליווי עסקי, סיכומו של דבר

בכדי שליווי עסקי ישיג את כל מטרותיו, אי אפשר להתפשר על פחות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר עבור המטרה.
במקום הזה בדיוק, נכנסת לתמונה חברת Marketing Solutions שהינה חברה מקצועית ומנוסה, בעלת רזומה של ליווי וייעוץ למגוון רחב של חברות, עסקים, וארגונים.

אצלנו בחברת Marketing Solutions תוכלו להבטיח לעצמכם תהליך ליווי עסקי רב מימדי המבוסס על הניסיון העשיר העומד לרשותנו בתחום הייעוץ העסקי. תהליך זה מותאם באופן פרטני למכלול הצרכים העסקיים של בית העסק והוא מיושם על ידי צוות מנצח של יועצים עסקיים עתירי ניסיון העושים שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות לאורך כל הדרך.

מה אומרים עלינו...

תודה לכל הלקוחות המדהימים שלנו! זה כיף לעבוד עמכם (או משהו כזה)

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן