Game Changer

שינוי ארגוני

מהו שינוי ארגוני ולמה הוא חשוב עבור כל ארגון

בעולם העסקי הדינמי והתחרותי, הישרדותו של כל ארגון תלויה במידה רבה באופן בו הארגון מצליח להתאים את עצמו לשינויים כאלו ואחרים המתרחשים בסביבתו העסקית. התאמה זו מיושמת באמצעות תהליכי שינוי  במבנה ומערכות הארגון, כאשר המונח שינוי ארגוני מתייחס למגוון רחב פעולות אשר נועדו לשכלל ולייעל את האופן בו הארגון מתקפד בסביבה העסקית בה הוא פועל. ברוב המקרים, השינויים להם נדרש הארגון, הם פועל יוצא של שינויים פנימיים ו/או חיצוניים בהקשר של סביבתו העסקית, כאשר חלק מהארגונים מיישמים את תהליכי השינוי באופן תגובתי לאחר שנוצרה עבורם בעיה כלשהיא, וחלק מהארגונים עושים זאת כפעולת מנע לבעיות העשויות להתעורר בעקבות שינויים צפויי בסביבתם העסקית. כך או אחרת, תהליכי השינוי הארגוני הכרחיים לכל ארגון המעוניין לבסס את הצלחתו גם בתקופות בהן הוא נדרש להתמודד עם שינויים הנכפים עליו בתוך הארגון ומחוצה לו.

שיפור ביצועים עסקיים -תהליכים, ניהול , תוצאות
שיתוף פעולה, שביעות רצון ושימור עובדים
נגישות וזרימת מידע באמצעות תהליכים וטכנולוגיות תומכות

נושאים בהם מקדמים תהליכי שינוי ארגוני

שינויים ארגונים יכולים להיות מיושמים במגוון רחב של היבטים שלגביהם נדרש שינוי ארגוני, כאשר בין יתר הנושאים בהם מתמקד כל הליך של שינוי פנים ארגוני תוכלו למצוא:

  • שינויים מבניים בתוך הארגון – שינויים אלו נועדו בין היתר לצרכי הגדרת תפקידי מפתח בתוך הארגון, הגדרת היחסים בין מחלקות הארגון, הגדרת סמכויות לעובדי הארגון, הגדרת אופן חלוקת המשימות וכדומה.
  • שינויים טכנולוגיים – שינויים אלו נועדו בין היתר לצרכי הטמעת מערכות טכנולוגיות חדשות בתוך הארגון, החלת שיטות עבודה חדשות, המטעת שינויים בתהליכי העבודה וכדומה.
  • שינויים פרסונאליים – הטמעת שינויים הקשורים לשינוי ההרכב האנושי של הארגון, שינוי בעמדות מפתח, הטמעת תהליכי פיתוח מיומנויות מקצועית בקרב עובדי הארגון וכדומה.
  • שינויים פיזיים – יישום שינויים בסביבה הפיזית של הארגון במסגרת תהליך הכולל בין היתר העתקת משרדי הארגון לכתובת אחרת, החלת שינויים של אזורי העבודה, התרחבות הארגון למדינות נוספות וכדומה.
  • שינויים ייעודיים בפעילות הארגון – יישום שינויים הקשורים באופן ישיר לפעילות הארגון, וביניהם: הרחבת סל המוצרים ו/או השירותים המוצעים על ידי הארגון, פיתוח עסקי של מוצרי/שירותי הארגון, הצבת יעדים חדשים במסגרת הטמעת אסטרטגיה עסקית חדשה בארגון וכדומה.

וזאת לצד נושאים נוספים הנכללים בכל תהליך שינוי פנים ארגוני הנדרש בשלב כזה או אחר לכל ארגון באשר הוא ומכל סיבה שהיא.

שינוי ארגוני כמפתח לצמיחה עסקית

אם גם אתם רוצים להמשיך לבסס את פועלכם הארגוני ולהתאים את מבנה ומערכות הארגון לכל תרחיש של שינוי חיצוני או פנימי שנכפה עליכם ו/או שאתם צופים שיתרחש? זה הזמן להחלת תהליך שינוי ארגוני באחד או יותר מהנושאים המופיעים לעיל. כיום, יותר ויותר ארגונים מסתעיים בשירותי ייעוץ ארגוני ברמה השוטפת, כאשר החלת השינויים הנדרשים נעשים בהתאמה מלאה לצרכי הארגון ועל בסיס היכרות מעמיקה ומקדימה עם מערך הארגון על כל שלוחותיו.

מה אומרים עלינו...

“נמשיך ברוח Game Changer מקבוצת marketing solutions עשיתם עבודה מצוינת, בוצעו תהליכים מקצועיים שתרמו למקצועיות של הצוות :אוגדן המכירות, תהליכי עבודה מסודרים , מדידה ובקרה מדויקים, ההנחיה הצמודה, מעריך מאוד את עבודתכם ותרומתכם ועל כך מגיע לכם יישר כוח “.

שלמה בן גל

מנכ"ל המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

“תהליך עבודה מובנה ויסודי, מעורבות מעמיקה, הבנה מהירה של דרישות וצרכים, פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד מותאם לכל תפקיד, הכול באנרגיות טובות בחיוך, מכל הלב, רותמים את העובדים לשינויים הנדרשים. Game Changer מקצוענים”

אופירה

סמנכ"לית שיווק

“אנו באגד פנינו לחברת Game Changer על מנת לשפר את הליך הטיפול בלידים המגיעים למכללות אגד ולהעלות את יחס ההמרה מליד לתלמיד אנשי MS הפגינו מקצועיות גבוהה ותרמו לשיפור משמעותי בהליך הטיפול בלידים. מעבר למקצועיות חווינו אוזן קשבת ותמיכה 24/7 ”

צביקה דגן

מנהל מכללות , אגד

“Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס אתם אלופים ,אין מילים . ממליצה בחום! אור: מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר! גם אסף וגם מיטל זמינים בכל שלב לייעוץ ובעיות, וכבר בשלב מוקדם מאוד הצליחו לייעל הרבה מאוד תהליכים אצלנו, תודה

נאווה מלכה

מנכ"לית חברת אפיקים תכנון פיננסי ופנסיוני.

“יש הרבה חברות בתחום הזה אבל חברה כמו שלכם יש רק אחת, צוות שמלווה לא רק מקצועית אלא גם אישית, מלווים צעד אחרי צעד, עם סבלנות, יכולת לקבל את הרעיונות ולהבין את הצורך והבעיה ויוצרים פתרונות מגוונים ומתאים בדיוק לצורך של העסק, מתן כלים ולמידה של תחומים

גיא גרניאק

מנכ"ל ניגא

“מבקש להמליץ בחום רב על חברת גיים צ’יינג’ר מקבוצת מרקטינג סולושנס ,למרות נסיוננו הרב בשיווק ומכירות (אנו קיימים מאז 1989) חברת גיים צ’יינג’ר מקבוצת מרקטינג סולושנס (בעזרת אנשיה היקרים ) הצליחו להאיר את עיננו בתחומים רבים – מאקרו, ניהול מוקד, דטאות וכו וליצור חשיבה מרעננת ששיפרה את השיווק והמכירות שלנו .אנו ממליצים על גיים צ’יינג’ר מקבוצת מרקטינג סולושנס לכל חברה שרוצה לשפר את השיווק והמכירות”.

יואב סוכרי

מנכ"ל ובעלים, זמן אמיתי

“מעריך מאוד את שיפור הביצועים המתמיד אשר Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס עושים בחברתנו, נחישות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן”
שיפור תהליכי מכירה, שיווק מערכות ואוטומאציות שיווקיות בחברת עופר אבניר

קובי גילון

סמנכ"ל מכירות ושיווק עופר אבניר

“כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך”
הבצפר - בניית מתודולוגיה מכירות ושיווק לגיוס סטודנטים

יגאל בראון

מנכ"ל -הבצפר

“Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס מקצוענים! הם בנו לנו אסטרטגיה בתחומי ליבה עם cook book מעשי ופרקטי לחברה, שיפרו לנו תהליכים והגדילו המרות. וגם כיף לעבוד איתם. ממש חוויה טובה, תודה לכם על העשייה והמקצועיות!”

אסי צור

מנכ"ל דיגיטל פרופרטי

“Game Changer הגיעו אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול, משמעותי ואינטנסיבי. התוצאות החלו להגיע מהר מאוד. בניתם תהליכים אסטרטגיים, קיבלנו כלים פרקטיים, עם ירידה לפרטי פרטים. אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו, השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול”.
שיפור ביצועים להגדלת יחס המרה והקטנת אחוזי נטישה בחברת משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

יקי אמסלם

משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן