Game Changer

חברת ייעוץ ארגוני

חברה לייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני הוא תחום ייעוץ מקצועי המסייע להנהלת הארגון להוביל את הארגון לתפקוד מיטבי בכל פרמטר, תוך מתן דגש נקודתי לכל אחד מהתהליכים הפנים ארגוניים הנחוצים לצורך כך. מכאן, תפקידה המרכזי של כל חברת ייעוץ ארגוני הוא לסייע למנהלי הארגון לקבל את ההחלטות הניהוליות הטובות ביותר עבור הארגון בכל רגע נתון, ואין זה משנה אם מדובר במצבי צמיחה או משבר. ברוב המקרים, שירותי הייעוץ לארגונים מיועדים לארגונים המצויים בתהליכי שינוי פנים ארגוניים ו/או כאלו המצויים בתהליכי צמיחה, או מנגד, מתמודדים עם משבר פנימי או חיצוני המשפיע על פעילות הארגון. יחד עם זאת, בשנים האחרונות, יותר ויותר ארגונים משלבים את פעילותה של חברת הייעוץ החיצונית כחלק אינטגראלי מהפעילות השוטפת שלהם ומסתייעים בשירותיה לצרכי שיפור תהליכי העבודה בתוך הארגון.

שיפור תהליכים פנים ארגוניים
שיפור תהליך קבלת החלטות
שיפור תפוקות ופריון המשאב האנושי

בחירת חברת ייעוץ ארגוני
כיצד?

בדומה לכל שירות ייעוץ מקצועי אחר, גם שירותי ייעוץ לארגונים, חשוב שיינתנו על יועץ ארגוני – ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם ובעלי היכרות מעמיקה עם עולמות הפנים ארגוניים. כפועל יוצא מכך, בחירת חברת ייעוץ ארגוני חשוב שתעשה בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

 • הניסיון המעשי של חברת הייעוץ בתחום הייעוץ הארגוני
 • היקף הארגונים אשר שכרו את שירותי החברה לאורך השנים
 • היקף שירותי הייעוץ ופתרונות השירות המוצעים לכם על ידי החברה
 • תחום ההתמחות העיקרי בו עוסקת חברת הייעוץ כגון: ניהול משברים, ליווי תהליכי שינוי פנים ארגוניים וכדומה
 • מסגרת השירות המוצעת לכם במסגרת קבלת שירותי ייעוץ ארגוני
 • המוניטין העסקי של חברת הייעוץ בתחום

מעבר לכך, חשוב להתייחס למאפייני האישיות של היועץ המרכזי העתיד ללוות אתכם במסגרת שירותי הייעוץ הארגוני מטעם החברה בו הוא מועסק ו/או אותה הוא מנהל, כאשר מאפייני האישיות כוללים בין היתר: יכולות ביניאשיות ברמה הגבוהה ביותר, בעלי כושר ניסוי והבתבאטות בכתב ובעל פה, בעלי יכולות יצירתיות לצורך פתרון מצבים מורכבים וכדומה.

ייעוץ ארגוני - מרכיב חשוב בצמיחה עסקית

תחום הייעוץ הארגוני נחוץ כיום לכל סוגי הארגונים בשלב כזה או אחר של פעילות הארגונית, ולכן, כל הנהלת ארגון נדרשת לשכור את שירותיה של חברת ייעוץ ארגוני בשלב כזה או אחר ולמטרה כזו או אחרת.

אנחנו ב- Game Changer מקבוצת marketing solutions, מאפשרים גם לכם, מנהלי ובעלי ארגונים, להסתייע בידע, בניסיון ובמיומנויות המקצועיות העומדות לרשותנו כחברת ייעוץ אסטרטגי המתמחה בתהליכי ייעוץ וליווי עסקי לכל סוגי הארגונים. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הייעוץ הארגוני מותאמים לכל ארגון באופן פרטני ולמטרה העיקרית שלשמה מנהלי הארגון שוכרים את שירותינו. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן ולתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת אצלנו או אצלכם.

שאלות נפוצות:

ארגון עשוי להזדקק למומחיות של יועץ ארגוני כאשר הוא עומד בפני שינויים משמעותיים, זקוק לשיפור של היעילות התפעולית, או כאשר אתגרים פנימיים מעכבים את הביצועים. יועצים ארגוניים מציעים נקודות מבט חדשות וידע שיכולים לעזור לעבור שינויים מורכבים, לייעל תהליכים ולטפח תרבות של שיפור מתמיד.

היתרונות כוללים התאמה אסטרטגית של תהליכים עסקיים, יכולות קבלת החלטות טובה יותר ושיפור היעילות התפעולית. ייעוץ יכול להוביל לשינוי ארגוני משמעותי ולטפח תרבות של חדשנות ויעילות התומכת בצמיחה ארוכת טווח. זה גם עוזר בפיתוח מיומנויות מנהיגות והגברת מעורבות העובדים בארגון.

בשונה מייעוץ עסקי כללי, שעשוי להתמקד בתחומים ספציפיים כמו פיננסים או שיווק, ייעוץ ארגוני לוקח ראייה הוליסטית של החברה, תוך התייחסות להיבטים מבניים, תרבותיים ותפעוליים. מטרתו היא לשפר את ביצועי הארגון כולו על ידי יישור קו בנוגע לאסטרטגיה, מבנה ותהליכים. הגישה הזאת מאפשרת להשריש את השינויים עמוק בתרבות החברה, מה שעוזר לארגון להמשיך להתייעל גם לאחר סיום העבודה עם היועץ.

כן, ייעוץ ארגוני יעול לעזור מאוד במצבי משבר, מכיוון שהוא מספק כיוון אסטרטגי ותוכניות מעשיות שעוזרות להתמודד עם הקשיים. יועצים ארגוניים יכולים לעזור לארגונים לפתח חוסן ולעזור להם להתכונן טוב יותר לאתגרים עתידיים.

ייעוץ מתחיל בדרך כלל בהערכה יסודית של מצבו הנוכחי של הארגון, כולל האתגרים וההזדמנויות שלו. לאחר מכן הם היועצים עוזרים לפתח אסטרטגיות מותאמות וליישם פתרונות המניעים שינוי. התהליך יכול לכלול אימון, סדנאות ומפגשי מעקב כדי לוודא שהשינויים אכן מוטמעים כמו שצריך.

ייעוץ ארגוני מסייע לחברות וארגונים להתמודד בעולם עסקי דינמי תחרותי המחייב תפקוד מיטבי בכל פרמטר, ייעול תהליכי עבודה, שגרות עבודה וניהול, תוך מקסום פוטנציאל המשאב האנושי באמצעות הנעה רתימה , הגברת מוטיבציה, מתן כלים ומקצוע לאורך הדרך
באמצעות ייעוץ ארגוני על ידנו , נוביל את הארגון שלכם לתפקוד טוב יותר בתהליכים ארגוניים, קבלת החלטות ניהוליות, בין אם מדובר במצבי צמיחה או משבר.

 •  פיתוח ארגוני לשיפור ביצועים עסקיים הכולל:  בניית תהליכים ופעולות לשינוי ודיוקים ארגוניים כגון:שיטות ניהול, תהליכי עבודה בארגון, דיוק תפקידים ואחריות, אימון המשאב האנושי , יעילות ואפקטביות, לטובת השגת יעדים של המשאב האנושי.

 

 • תהליכים פנים ארגוניים מושתתים על יצירת סינרגיה בין המשאב האנושי תוך דגש על ביצועים אפקטיביים ואיכותיים להשגת המטרות והחזון העסקי שלכם, תהליכים אלו מייצרים שינוי בדפוסי התנהגות, שגרות עבודה, תפיסות ,בקרה, שקיפות, שימור ידע ארגוני. מה שיאפשר לכם לשפר את היעילות הארגונית, חווית הלקוח, תגובה מהירה לתנאי השוק.

 

 • תקשורת פנים ארגונית היא האינטרקציה בין כלל חברי הארגון , המסרים שעוברים בארגון שלכם פנימית בין העובדים וחיצונית מארגון החוצה , באמצעות ערוצים שונים (טכנולוגיים) ובין המנהלים לעובדים. מטרת בניית תקשורת פנים ארגונית היא ליצירת תקשורת למידע רלוונטי לחבר לייצר מעורבות  ולהגביר את מחויבות המשאב האנושי לארגון.

 

 • שינוי ארגוני הינו תהליך לאורך זמן במטרה לדייק ולהתאים את התהליכים הארגוניים לשינויים פנימיים וחיצוניים , בדגש על שינוי התנהגות המשאב האנושי , תהליכי ניהול ובקרה לטובת מטרה משותפת. שינוי ארגוני מתייחס לשינויים  בפרדיגמות/תפיסות, דרכי פעולה, מצבת כ”א, חלוקת אחריות ומשאבים ,תרבותי ומבני.

 

 • שימור עובדים הינה הדרך של הארגון לרכז מאמצים לשמר את העובדים. השקעת הארגון שלכם בשימור העובדים תוביל לשביעות רצון גבוהה של המשאב האנושי , שימור ידע ארגוני, ירידה בתחלופה ,חיסכון כספי אדיר ומיומנות מקצועית גבוה יותר.

 

 • ייעול תהליכים הינו אחד המרכיבים המהותיים להצלחת הארגון שלכם. מטרת ייעול התהליכים הינו יצירת סינרגיה בין המחלקות השונות בארגון , בצורה יעילה ( גם באמצעות כלים טכנולוגיים תומכים), ייעול תהליכים בהכרח יוביל אתכם לתפוקות גבוהות יותר, שירות פנימי וחיצוני מקצועי יותר.

 

 • פיתוח עובדים היא בניית תשתית וכלים תומכים שתעניק לכל עובד להתפתח מקצועית ואישית בתוך הארגון שלכם, בתהליך פיתוח עובדים אנו זוכים להעלאת שביעות רצון בקרב העובדים, העלאת פרודוקטיביות ותפוקות, רווחיות הארגון.

במסגרת הייעוץ הארגוני נסייע לכם לאפיין ולייעל תהליכים פנים ארגוניים, שיטות חדשניות, שגרות עבודה וניהול, נבנה תכנית לשימור העובדים , נלווה אתכם ביישום השינוי הארגוני בפועל ,תוך יצירת שינוי ערך מהרמה האסטרטגית הטקטית ויישום בפועל. במטרה לייצר תרבות ארגונית,  תוך רתימת המשאב האנושי. שירותים אלו הם חיוניים עבור כל ארגון המעוניין להיות להיות יעיל, כלכלי ורווחי.

 • ניסיון עשיר של יותר מ15 שנה של ליווי עסקי מוצלח לחברות בינוניות וגדולות
 • ניסיון עם אנשים  ברתימת המשאב האנושי ויצירת מחויבות לאורך זמן
 • הייעוץ הארגוני שלנו מתייחס לכלל מרכיבי הארגון ולא רק למשאב אחד ונותן פתרון הוליסטי ושלם – החל מייעוץ ניהולי, ליווי עסקי, הטמעת מערכות וייעוץ שיווקי
 • פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הייעוץ הארגוני בהתאמה מלאה ל-DNA שלכם  באופן  פרטני ולמטרה העיקרית שלשמה מנהלי הארגון שוכרים את שירותינו.

מה אומרים עלינו...

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן