Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

ממליצים

ליבי נניקשווילי- סמנכ"לית מכירות ג'ובמאסטר

"היחסים עם מרקטינג סלושונס התחילו כליד קר וממשיכים כמערכת יחסים ארוכת טווח. המקצוענות והשירותיות הם אבן דרך עיקרית בעבודה מולם. כמי שבוחנת בדקדקנות כל ספק אני חייבת להמליץ על מיטל ואסף, לא מפספסים שום פרט, מצויינים ומצטיינים בתחום שלהם וזמינים בכל שלב ובכל שעה גם שהחוזה מסתיים. תודה!"

קובי גילון - סמנכ"ל מכירות ושיווק עופר אבניר

"מעריך מאוד את שיפור הביצועים המתמיד אשר מרקטינג סולושנס עושים בחברתנו, נחישות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן"

רועי הכוכבי - סמנכ"ל דור אלון אנרגיה בישראל (1988) בע"מ

" זמן טוב להביע תודה והערכה על הליווי התמיכה המקצועיות שלכם. בכמה מילים על התהליך. התהליך עצמו היה מקצועי ונכון תוך בירור צרכים ,הבנת המכניזם בענף, הכרת ההיסטוריה וגלגוליו השונים של מוקד סוהו לאורך השנים, הבנת התרבות של החברה ומתוך זה נגזרו פעולות תוך שינוי ייעוד ממוקד עם אוריינטציה תפעולית למוקד מכוון מכירות . ..הצלחנו מאז דצמבר(חודש ההשקה ) להעלות בצורה משמעותית את קצב גיוס ההסכמים תוך בניית ממשק חכם והדוק בין מוקד סוהו (נציגות המכירות) למול מערך מכירות שטח . שבא לידי ביטוי בשיפור תפוקות ומדדים"

שי סולומון - סמנכ"ל שיווק הלמן אלדובי

"לאחר שני פרויקטים שביצענו יחדיו הופתעתי ושמחתי לגלות שיש יועצים שיודעים להביא תוצאות עסקיות במהירות, יעילות ומקצועיות. תוך התחברות למטרות העסקיות של הארגון לצד הקשיים הארגוניים הקיימים. היכולת שלכם להבין במהירות את הנדרש תיקון בעולם השיווק והמכירות הייתה מעוררת השראה, ממשיכים לפרויקט הבא"

סיגל הלוי -חברת אזורים

"בחרנו בחברת מרקטינג סולשנס לבצע לנו תהליך אבחון ניתוח ומיפוי מערכתי. הם ביצעו לנו עבודה מקיפה ומקצועית לכלל המערכות בחברה. אנו ממליצים בחום"

כפיר סהר -סמנכ"ל אקרשטיין

"חברת מרקטינג סולושנס ביצעו עבורנו תהליך דיאגנוסטי מקצועי ומאוד יסודי . ירדנו לפרטים הקטנים בתהליכי עבודה ושיטות עם תוכנית המלצות ועבודה אופרטיבית ביישום -ממליץ בחום!"

סיגל יאקה- סמנכ"לית חטיבת לקוחות אמריקן לייזר

"מרקטינג סולושנס , המיוחד בכם, הן, ההשקעה הניכרת שלכם בלמידה ואבחון הארגון וגם את היכולות שלכם לצלול לעומק הפרטים ולנתח את הרכיבים הרבים של התהליך העיסקי, ומכל זה, לזקק את הבעיות ולכוון אותנו לפתרון "

אלי גרוס -מנכ"ל ובעלים חברת בסדנו

"מרקטינג סולושנס ,רציתי להודות לכם באופן אישי, על המסירות, הנחישות, הזריזות -ביצעתם את הכל בטוב לך ובטוב טעם עם המון מקצועיות , השארתם ממש טעם טוב של עוד ונמשיך לעשות אתכם עסקים בס"ד . תודה רבה "

מיכל שנל - מנכ"לית אפוסטרפיה

"מרקטינג סולושיינס לא רק מייעצים - הם מייצרים שינוי! שילוב של מקצוענות, הבנה מעמיקה של הארגון ועשייה אמיתית עם כל הלב והנשמה"

יגאל בראון מנכ"ל -הבצפר

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"

רונן עמיחי-מנכ"ל,ניסן אבוט -מנהל השיווק: איתן עמיחי הדברה

"עובדי חברתנו עברו הכשרה , הדרכה וליווי בתחום השיווק והמכירות ע"י מיטל ואסף הדר,עובדנו קיבלו כלים מקצועיים ויעילים בצורה מעניינת ויצירתית ולמדו ליישמם בפועל. אנו ממליצים בחום רב על חברת Marketing Solutions"

יבגני גליקמן – בעלים ומנכ"ל זמן לנדל"ן:

"מרקטינג סולושנס מקצוענים , חדים, יודעים לייצר שיפור בביצועים העסקיים בצורה נכונה ולאורך זמן ! מעולים בבניית מערך המכירות וכל תהליך המכירה מקבלת הליד ועד לקוח מרוצה ! ממליץ בחום! "

רונן גינתון, מנכ"ל קרן בי פאונד:

"אסף הוא אחד האנשים המוכשרים בנושא שיווק ומכירות לתחום האון ליין. בשוק שמלא ביועצים שמלאים בעיקר בעצמם – אסף ממוקד , ענייני, בעל ראייה עסקית אינטליגנטית ובעל ערך מוסף גבוה לפעילותה של כל חברה".

לושי ברנד, סמנכ"לית שיווק של 365 מקבוצת המשביר לשעבר ושל בתי ההשקעות ודש פריזמה וחברת הביטוח: AIG:

"אנשי מקצוע חדים, בעלי ניסיון רחב ומגוון, יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולהתמקד ברזולוציות הנדרשות. בעלי גישה הוליסטית המובילה לשיפור משמעותי בתהליכי העבודה ובתוצאות העסקיות".

אורי שי – בעלים ומנכ"ל משותף ב Singular:

"חבר'ה רציניים, יסודים עם יכולות להוביל חברה לעשות מהפכים בכל הקשור לשיווק ומכירות. הידע שלהם לא נתפס בעולמות של שיווק ומכירות. כל הזמן מעניקים ערך מוסף עם הידע והניסיון העצום שלהם, תודה על התרומה הרבה "

משה שיטרית , סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי אנגלו-סכסון:

"אני מאוד נהנה, למדתי כמה דברים, בעולם הנדל"ן שיש לו משמעות כלכלית מאוד גדולה לטיפול בליד, ופה למדתי מספר דברים מהירים שמן הסתם אני הולך ליישם אותם בפרויקטים שאנחנו משווקים".

בני דרור, בעלים ומנכ"ל מחברים את העסק שלך לאינטרנט:

"אסף הדר, מאוד נהניתי מהרצאתך, התרשמתי מהמקצועיות שלך וללא ספק לקחתי הרבה תובנות".

גילי דיין – בעלים ומנכ"ל אתר JOBY וניצן משאבי אנוש:

"בין החברות הבודדות בתחום שיש להם הבנה וידע וגם ניסיון רב בכל התהליך של יצירת לידים והמרתם למכירה. בגובה העיניים, אסף הדר אוהב כל הזמן לעזור והמדהים שהואו אף פעם לא נח כל הזמן בריצה".

לימור קולמן - מנכ"לית שחיה TI

"מיטל ואסף היקרים, מי כמוכם יודע כמה סקפטיים היינו לגבי התהליך וכמה אנשי מקצוע ראינו לפניכם! אין ספק שאתם מספקים את הסחורה ובאים לעבוד ולא למכור סיסמאות וחלומות! צוות רציני ואיכותי, שיורד לפרטים, בעל ידע נרחב, ארגון לומד ומלמד אשר משקיעה מעל ומעבר למצופה! לא מתפשרים, מבינים את הארגון ואת הצרכים שלו, מציבים מטרות ברורות ומדייקים אותן וחותרים ביחד אתנו לקו הסיום. הפכתם לחלק מהמשפחה, יישר כוח ,לימור"

יקי אמסלם -משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

"הגעתם אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול משמעותי מאוד ואינטנסיבי ,התוצאות החלו להגיע מהר מאוד, בניית תהליכים אסטרטגיים ,קיבלנו כלים פרקטיים ,עם ירידה לפרטי פרטים, אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו , השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול והעובדים, בנוסף פתח לנו אסף בעזרת קשרים נרחבים בענף דלתות רבות לשיתופי פעולה שכבר מניבים פירות".

ניר לוטן -מנכ"ל שיא גל

"אנו מודים לכם על סדנאות המכירות המעולות הנ"ל הועבר במקצועיות וירידה לפרטי פרטים המיוחדים לעיסוקנו. תרמתם רבות לאנשי המכירות שלנו. אין ספק כי התקבלו כלים לשיפור התוצאות. תודה".

גיא שמחון , מנכ"ל משותף TMF MEDIA:

"פגשתי ב Marketing Solutions צוות מסור ומקצועי שעמד בכל היעדים האיכותיים שהצבתי להם".

אייל בירם - מנכ"ל ישראליס

"הצוות המיומן של מרקטינס סולושינס הצליח לשנות את התמונה עבורנו ולשפר ביצועים במהירות, דרך ליווי צמוד הם הצליחו להכווין ולבנות מערכת שהכפילה פי 4 את כמות הלידים , את התהליך ואת יחס ההמרה. שכל אחד יעשה את מה שהוא טוב, בזה הם הכי טובים"

המרכז הבינלאומי לכנסים

"המשתתפים דיברו בשבחו של כנס שימור נציגי שירות בחברות וארגונים, הייתה לך יד בהצלחת הכנס, ועל כך תודתנו.אנו מקווים להמשך שיתוף פעולה גם בכנסים הבאים".

ניר שמול – בעלים ומנכ"ל חברת שניר נדל"ן:

"היה מדהים, מעריך וגאה בכם, העפתם אותנו לשמיים!!!!"

ענבל יעקב, המכון הטכנולוגי חולון HIT:

"הסדנה תרמה לי מאוד וכעת אני מתייחסת באופן שונה לחלוטין ללידים נכנסים וגם יודעת איך לטפל בהם נכון. חוץ מזה שהעברתם את הסדנה בצורה עניינית ומרתקת. אין ספק שנהניתי ואמליץ לאחרים!"

תומר יצחקי, מנכ"ל inspiration Group:

"חברת Marketing Solutions הגדילה לנו את מעגל הלקוחות משמעותית וערך מוסף ייחודי אל מול מתחריה בענף".

לינדה, מנהלת מכירות ושיווק, "מרכז שתלות שיניים, חיוכים – לניאדו":

"הסדנה מהממת, עשירה ברמה גבוהה ביותר עם הרבה ערך מוסף!"

אלעד כץ - מנכ"ל יקב קסטל Domaine du castel

"לקחנו את חברת מרקטינג סולושנס לפרויקט טיוב תהליכי מכירה ושירות לסגמנט הB2C הצומח של היקב. מצאתי את מיטל ואסף - מקצועניים, קשובים, מעמיקים, ממוקדי מטרה ותוצאות, וכל הזמן אקטיביים, עם אצבע על הדופק ללוחות הזמנים שסוכמו. ממליץ בחום"

דודי דומניץ -מנהל מכירות חברת RM GROUP

"מרקטינג סולושנס העניקו לנו שירות מאוד מקצועי, בחור לעניין, מגיע עם המון אנרגיות לתהליך. תמיד היה זמין ומחויב לתהליך. "

סיגל רווה, מנכ"לית LAIKA ISRAEL

"העבודה עם חברתכם הכשירה אותנו והפכה אותנו לאלופים בסגירות מכירה וטיפול בלידים קרים וחמים. בזכותכם העלנו את אחוזי הסגירות ב- 35%. יישר כוח"

יניב שובל- מנכ"ל שובל יזמות

"היתרון הכי גדול של צירוף צוות מנצח כמו אסף ומיטל זה שהמשוואה המתמטית נותנת 1+1 =3. האנרגיה שאסף מכניס בתוספת למקצועיות והדחיפה של מיטל מוספים המון לכל תהליך המכירות והשיווק של חברה לאורך זמן"

רועי לביא – (סמנכ"ל Ocean (TMF מדיה:

"אני עובד עם מרקטינג סולושנס 6 שנים צמוד ומקבל מ Marketing Solutions מגוון שירותים מקצועיים, יש להם ידע עצום בכל הקשור לאיסוף לידים ומקסומם למכירות בפועל . לאחר פגישה אחת תבינו שיש להם ניסיון אדיר, אשר מעניקים ערך מוסף גבוה אסף הדר מקצוען בשיווק דיגיטלי ומכירות. באופן אישי: בן אדם מיוחד עם לב ענק וכייף גדול לקבל ממנו שירותים עם טיפים מיוחדים" .

זיו בן חיים- מנכ"ל טאלנט חברת השקעות

"מרקטינג סולושן ביצעו עבודת אבחון בחברתנו. כבר בהתחלה הם זיהו חולשות מהותיות, מה שהוביל להתמקדות בנושאים אלו ומציאת פתרונות. אין ספק שהאבחון והליווי מביאים רוח חדשה " .

רונן הלפרין -משנה למנכ"ל טנדם קפיטל

"מיטל ואסף הגיעו אלינו לעשות שינוי ולחשוב אחרת ובהחלט הצליחו בכך. כל ארגון שרוצה לעשות שינוי ולקבל פרספקטיבה אחרת לתהליכי עבודה בארגון שלו כדאי שייפגש עם מיטל ואסף..."

יוסי ברק - מנכ"ל ברק פיננסים

"התוכנית שלכם פקחה את עיננו ומשם ביצענו שינויים ואכן אנו רואים תוצאות טובות יותר..תודה על הדרך והתהליך"

אייל שבח – שותף מייסד פרומתאוס ייעוץ כלכלי לחברות ועסקים:

"היי צוות מרקטינג סולושנס ,היום היה קייס סטאדי מושלם. הגשנו 2 הצעות מחיר ומתוכן קיבלנו אחת ב-30 אלף דולר. עד לפני חצי שנה – שנה היינו מציעים את שתיהן במחירים נמוכים מדי, מסכימים לרדת במחיר עוד יותר, ובסוף מבצעים את שתיהן תמורת 15 אלף דולר (סה"כ). במקום זה לקחנו רק אחת מהן תמורת 30 אלף דולר – שכר טרחה הוגן וראוי לעבודה הזו. זו לא פעם ראשונה. זה המצב באופן עקבי בחצי השנה האחרונה ועל זה תודה".

אמיר הנגבי, בעלים ומנכ"ל חברת המיתוג הקמעונאי אידאה:

"הסדנא חיזקה אצלי את העקרונות שהכרתי והפכה אותם מתאוריה למעשה. הסדנא מוצלחת מאוד, מתובלת בערימות של ידע ונתונים, כלים פרקטיים והמלצות שחשובות לכל מי שעוסק בשיווק ומכירות. הזמן בסדנא טס ונשארתי עם חשק לעוד, אני ממליץ בחום" על חברת Marketing Solutions".

מימון ישיר -יניב זיידנברג

"מרקטינג סולושנס שירות מקיף ומקצועי והכל עם חיוך "

איילת נתיב – מנכ"לית עלי שלכת

"כשרצינו להשתפר פנינו למקרטינג סולושיין. אסף נכנס עם שתי רגליים לתחום הייחודי שלנו, למד אותנו והגדיל לקדם. אסף הקפיץ אותנו בהרבה מרץ והכניס לשפת השיח שלנו מושגים מדוייקים והסתכלות ברורה על תהליכים. גם חודשים אחרי, אותם קודים שאסף הטמיע בנו מהווים נקודות אחיזה בדרך. יישר כח ותודות רבות"

משה חייט מש"א ופיתוח עובדים -מכון הייצוא

"סדנאות מעולות ,בנויות בצורה טובה עם הרבה למידה ועם הרבה הומור והפעלה חוויה ממש טובה ,אחת הסדנאות המכירה הכי טובה שהייתי -המרצה הייה מספר 1 ! וזאת לא רק הדעה שלי " 😁

עדי גל -סמנכ"לית שיווק שחל

"יצא לי לעבוד עם מרקטינג סולושיינס בפרוייקט מיצוי דטאות ושיפור % המרה של דאטה קרה. מדובר בשני אנשים עם יכולת העמקה, אשר אינם סולדים מטבילת ידיהם בעשיה ובנתונים. הם מקדישים שעות להבנה אמיתית של העסק ועושים זאת מכל הלב. בהמלצותיהם משולבת חשיבה ונסיון. פעילות הניתוח והטמעת המסקנות חשובה לכל עסק בימנו.נהנתי מעבודתי עמם"

יוליה שנר – מנהלת שיווק רשת מרפאות SUN CLINIC :

"עברתי הדרכה של מרקטינג סולושנס, ההדרכה הייתה מאוד מעשירה, חשפה בפניי הרבה מידע רלוונטי לתחום שלי ונתנה לי הרבה כיווני התקדמות עתידיים שמאוד עזרו לי".

חן בן יחזקאל – מנהל סחר תחום גדולים קבוצת שטראוס:

"אסד הדר מטריף עם הרבה אנרגיות שיגרום לכם להזיז הרים!! מקצוען אמיתי שיכול לקשר בין הקצוות הכי רחוקים."

רון טלמור – מנהל פיתוח עסקי בחברת קולמקס, זירת מסחר:

"מרקטינג סולושנס מקצוענים אמיתיים וגרמו לי לשפר את הביצועים של העסק בעשרות אחוזים".

רו"ח יובל זילברשטיין, מנכ"ל פרומתאוס ייעוץ כלכלי:

"במסגרת עבודתנו עם מספר לקוחות בולטים נחשפנו לשירותי הייעוץ השיווקי של מרקטינג סולושנס. התרשמנו כי שירותי הייעוץ השיווקי תרמו רבות לקידום העסקים של אותם לקוחות והם היו מרוצים מאוד מעבודתם עמם ומהתוצאות אליהם הגיעו."

רויטל סגל, מנהלת פורום נשים בעסקים וקריירה, המשרד לקידום מעמד הנשים לשוויון מגדרי, עיריית ראשל"צ:

"תודה רבה על הרצאה מרתקת, מקצועית, מלמדת, מעניינת ורלוונטית. בעלות העסקים הביעו את שביעות רצונן על התכנים וגם על דרך התצוגה".

גלית מור מנכ"לית SHOPOLIST:

"צוות Marketing Solutions מובילים בתחומם, דואגים להתעדכן בכל המתודולוגיות החדשניות בחו"ל, אסף הדר חביב רציני ומקצועי".

רוצה להיחשף לעוד מאמרים ותכנים מקצועיים ?
הירשם עכשיו לניוזלטר המקצועי שלנו

דילוג לתוכן