Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

פיתוח ארגוני

איך פיתוח ארגוני יוביל את הארגון שלכם לשיפור וצמיחה

כל ארגון, בכל תחום ובכל סדר גודל, נדרש בשלב כזה או אחר לתהליך פיתוח ארגוני במסגרתו מושם דגש על האופן בו הארגון פועל בתוך סביבה ארגונית משתנה. תהליכי הפיתוח הארגוני נחוצים בעיקר לארגונים המתמודדים עם שינויים הנכפים עליהם מחוץ ו/או ארגונים המעוניינים לבצע אי- אילו שינויים פנים ארגוניים מסיבה כזאת או אחרת. בשני המקרים, תהליכי הפיתוח הארגוני מושם דגש על שיפור מתמיד של פעילות הארגון תוך מיצוי הפוטנציאל העסקי והאנושי כאחד.

סדר וארגון בסביבה פנים ארגונית יעילה
משאב אנושי מקצועי-ארגון לומד
שיטות עבודה ייחודיות וטכנולוגיות חדשות

מה הן הסיבות המרכזיות בגינן נדרשים תהליכי פיתוח ארגוני?

כפי שציינו לעיל, ישנם 2 מצבים עיקריים במסגרתם נדרש תהליך פיתוח ארגוני בכל ארגן, האחד, כולל בתוכו את כל המקרים בהם הארגון מתמודד עם שינויים הנכפים עליו מבחוץ, והשני, כולל בתוכו את כל המקרים בהם הארגון מבצע אי- אילו שינויים פנימיים.

בין יתר הסיבות המרכזיות המצריכות תהליכי פיתוח לארגונים המתמודדים עם שינויים הנכפים עליהם מבחוץ ניתן למנות כניסה של מתחרה משמעותי לתחום העיסוק של הארגון או כל סיבה חיצונית המחייבת את הארגון להיערך מחדש.

ברשימת הסיבות המובילות לתהליכי פיתוח בארגונים המעוניינים לבצע אי – אילו שינויים פנים ארגוניים תוכלו למצוא:

  • הטמעת טכנולוגיות חדשות האמורות לשדרג את פעילות הארגון ברמה השוטפת
  • הטמעת שיטות עבודה חדשות בסביבת הארגון תוך שינוי בהגדרת תפקידים וכדומה
  • שינוי מדיניות הארגון וקביעת יעדים חדשים
  • כניסת הארגון לתחומי פעילות נוספים בהם הוא טרם התנסה בעבר
  • שינויים פנים ארגוניים במבנה הארגון
  • משבר פיננסי – כלכלי עימו מתמודד הארגון
  • משבר תדמיתי עימו מתמודד הארגון מכל סיבה כזו או אחרת
  • משבר ניהולי ו/או סכסוכי עבודה בין צוות העובדים להנהלת הארגון

וסיבות נוספות המחייבות את הארגון להיערך מחדש לצורך המשך פועלו בתוך סביבה ארגונית משתנה. חשוב לציין שבכל תהליך פיתוח ארוגני מושם דגש גם על האופון בו הארגון מתמודד כלפי פנים (בתוך סביבת הארגון) וגם כלפי חוץ (התנהלות מול ספקים, לקוחות וכו).

פיתוח ארגוני - המפתח לצמיחה עסקית

תהליכי פיתוח ארגוני חיוניים לכל ארגון המעוניין להמשיך לצמוח גם בתוך סביבת ארגון משתנה. בעולם העסקים הדינמי בו פועלים כיום כל סוגי הארגונים, קיימת חשיבות רבה לאופן בו הארגון ערוך לביצוע אי – אילו שינויים פנים ארגוניים, וכל זאת מבלי לוותר על ערכי הארגון ומבלי לפגוע ברווחיות הארגון. במקרים מסוימים, תהליכי הפיתוח הארגוני מיועדים לצרכי הגדלת הרווחיות וביסוס מעמדו של הארגון בתחום העיסוק המרכזי שלו.

אנחנו בחברת Marketing Solutions עוסקים ומתמחים בין היתר במתן שירותי אסטרטגיה וכן ייעוץ ארגוני לעסקים, כאשר חלק מהשירותים המוצעים על ידינו כוללים גם תהליכי פיתוח ארגוניים המותאמים לכל שינוי פנים ארגוני כזה או אחר. השירות המוצע על ידינו מבוסס על הניסיון המעשי וההיכרות רבת השנים שלנו עם תחום הייעוץ האסטרגטי והילווי העסקי לחברות וארגונים מובילים במשק הישראלי.

מה אומרים עלינו...

"נמשיך ברוח Marketing Solutions עשיתם עבודה מצוינת, בוצעו תהליכים מקצועיים שתרמו למקצועיות של הצוות :אוגדן המכירות, תהליכי עבודה מסודרים , מדידה ובקרה מדויקים, ההנחיה הצמודה, מעריך מאוד את עבודתכם ותרומתכם ועל כך מגיע לכם יישר כוח ".

שלמה בן גל

מנכ"ל המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

"תהליך עבודה מובנה ויסודי, מעורבות מעמיקה, הבנה מהירה של דרישות וצרכים, פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד מותאם לכל תפקיד, הכול באנרגיות טובות בחיוך, מכל הלב, רותמים את העובדים לשינויים הנדרשים. Marketing Solution מקצוענים"

אופירה

סמנכ"לית שיווק

"אנו באגד פנינו לחברת MS על מנת לשפר את הליך הטיפול בלידים המגיעים למכללות אגד ולהעלות את יחס ההמרה מליד לתלמיד אנשי MS הפגינו מקצועיות גבוהה ותרמו לשיפור משמעותי בהליך הטיפול בלידים. מעבר למקצועיות חווינו אוזן קשבת ותמיכה 24/7 "

צביקה דגן

מנהל מכללות , אגד

"מרקטינג סולושנס אתם אלופים ,אין מילים . ממליצה בחום! אור: מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר! גם אסף וגם מיטל זמינים בכל שלב לייעוץ ובעיות, וכבר בשלב מוקדם מאוד הצליחו לייעל הרבה מאוד תהליכים אצלנו, תודה

נאווה מלכה

מנכ"לית חברת אפיקים תכנון פיננסי ופנסיוני.

"יש הרבה חברות בתחום הזה אבל חברה כמו שלכם יש רק אחת, צוות שמלווה לא רק מקצועית אלא גם אישית, מלווים צעד אחרי צעד, עם סבלנות, יכולת לקבל את הרעיונות ולהבין את הצורך והבעיה ויוצרים פתרונות מגוונים ומתאים בדיוק לצורך של העסק, מתן כלים ולמידה של תחומים

גיא גרניאק

מנכ"ל ניגא

"מבקש להמליץ בחום רב על חברת מרקטינג סולושנס ,למרות נסיוננו הרב בשיווק ומכירות (אנו קיימים מאז 1989) חברת מרקטינג סולושנס (בעזרת אנשיה היקרים ) הצליחו להאיר את עיננו בתחומים רבים – מאקרו, ניהול מוקד, דטאות וכו וליצור חשיבה מרעננת ששיפרה את השיווק והמכירות שלנו .אנו ממליצים על מרקטינג סולושנס לכל חברה שרוצה לשפר את השיווק והמכירות".

יואב סוכרי

מנכ"ל ובעלים, זמן אמיתי

"מעריך מאוד את שיפור הביצועים המתמיד אשר מרקטינג סולושנס עושים בחברתנו, נחישות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן"
שיפור תהליכי מכירה, שיווק מערכות ואוטומאציות שיווקיות בחברת עופר אבניר

קובי גילון

סמנכ"ל מכירות ושיווק עופר אבניר

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"
הבצפר - בניית מתודולוגיה מכירות ושיווק לגיוס סטודנטים

יגאל בראון

מנכ"ל -הבצפר

"הגעתם אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול משמעותי מאוד ואינטנסיבי ,התוצאות החלו להגיע מהר מאוד, בניית תהליכים אסטרטגיים ,קיבלנו כלים פרקטיים ,עם ירידה לפרטי פרטים, אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו , השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול והעובדים, בנוסף פתח לנו אסף בעזרת קשרים נרחבים בענף דלתות רבות לשיתופי פעולה שכבר מניבים פירות".
שיפור ביצועים להגדלת יחס המרה והקטנת אחוזי נטישה בחברת משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

יקי אמסלם

משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

"התוכנית שלכם פקחה את עיננו ומשם ביצענו שינויים ואכן אנו רואים תוצאות טובות יותר..תודה על הדרך והתהליך"

יוסי ברק

מנכ"ל ברק פיננסים

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן