Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

פיתוח עסקי ומכירות

שירותי ייעוץ ופיתוח עסקי לחברות וארגונים תוך שימת דגש על תהליכי אסטרטגיה, שיווק, ניהול ומכירות כדי להביא את העסק /הארגון שלכם לצמיחה

ניהול ויישום שיפור ביצועים מכירות ופיתוח עסקי

בעולם העסקים המאופיין בסביבה תחרותית גדולה עם ריבוי מוצרים ושירותים, מנהלים מבינים שעל מנת לגרום לעסק להתפתח ולמקסם את עצמו, יש צורך תמידי בהשקעה בתחום הפיתוח העסקי והמכירות בחברה. באמצעות פיתוח עסקי נייצר גידול וצמיחה לפעילות העסקית שלכם . בפיתוח עסקי נתמקד בתחומי הליבה העסקיים שלכם: מכירות, שיווק, אסטרטגיה, ניהול, פיתוח מוצרים ושירותים, גיוס כוח אדם נוסף, חדירה לשווקים חדשים ,יצירת ושימור קשרים עם לקוחות פוטנציאליים, השקת מוצרים/סניפים, באמצעות הניסיון , הבנצ'מארק הרחב שלנו , הידע הכלים השיטות והתמיכה הנדרשת נוביל אתכם לשפר ולפתח את הארגון שלכם לשיפור הביצועים העסקיים תוך יצירת יתרונות תחרותיים והתמודדות עם אתגרים

במה נתמקד בפיתוח העסקי וניהול המכירות?

השבחת מערכי המכירות (פרונטלי/טלפוני) ושיפור מתמיד במכירות לחברות ,פיתוח אסטרטגיה טקטיקה,אוגדן מכירתי לחברה הכולל תועלות, בנק שאלות תשובות, בנק התלבטויות, יעדים מדדים ותפוקות, תגמולים, תמריצים, מודלים ושיטות ייחודיות , אימון OJT המשאב האנושי,בניית מנגנון ידע ארגוני (אקדמיה פנים ארגונית) סדנאות וקורסים ייעודים

תהליך ליווי מלא לניהול המכירות בארגונכם הכולל: בניית שגרות ניהול, הקניית כלים ושיטות לניהול, יעדים מדדים ותפוקות, תהליכי בקרה ומדידה, דוחות דשבורד, מודל תמריצים, תהליכי גיוס הכשרה בכניסה לתפקיד, שימור עובדים, חקר ביצועים, תקשורת , מושב הנעה ומוטיבציה ועוד

שימור לקוחות חיוני לארגון פי 5 מאשר גיוס לקוח חדש , תהליך מיטבי לשימור הלקוחות כולל :בניית אסטרטגיה לשימור לקוחות בארגון, פעולות טקטיקה לשימור, מסע לקוח מלא לשימור הכולל דיגיטציה מלאה 

אסטרטגיית מכירות מורכבת מתכנית פעולה ליצירת גידול מתמיד במכירות תוך קביעת מטרות מדדים יעדים תפוקות ומכלול הפעולות והכלים המעשיים הפרקטיים הנדרשים לתמוך בכך , בניית האסטרטגיה נעשית בהתאמה ל-DNA הארגוני שלכם ,באמצעות: ניתוח דוחות, סקרים, בדיקת תהליך הרכישה באופן מלא, לקוח סמוי, מודיעין עסקי מתחרים, מחקרי שוק,מודל SWOT, כלים לשיפור המכירות

 לספק למנהלי המכירות או לבעלי החברה, את הכלים הנכונים הנחוצים לצרכי ניהול צוות מכירות בצורה המיטבית.
ליוויו מנהלי המכירות לאורך כל תקופת הייעוץ ופיתוח עזרי מכירה ותהליכי המכירה עימם אנשי המכירות יצאו לדרך וישיגו כל יעד מכירות המוצב בפניהם.

 

שיתופי פעולה

אנו נבנה עבורכם תכנית ייעודית לשיתופי פעולה עסקיים עם גופים/מועדונים רלוונטים במטרה להגדיל את החשיפה והמודעות לקהלים נוספים ויצירת גידול במכירות ,שיתופי הפעולה מניבים יתרון עבור 2 הצדדים בכך שהם משפרים את יכולת התחרות, גישה לשווקים חדשים

פיתוח מוצרים/שירותים

בניית אסטרטגיה לפיתוח מוצר או שירות חדש /הרחבת הקיים
בפיתוח מוצרים/שירותים עבורכם נבנה תהליך במטרה ליצור או לשפר מוצרים או שירותים קיימים או חדשים
בתהליך זה נענה כל צרכי הלקוחות תוך הבטחת יתרון תחרותי החל ממחקר שוק ועד לשיווק המוצר/שירות

מקסום ושיפור ביצועים עסקיים באמצעות  התמדקות בשיפור עבודת הצוות, עבודה פרטנית עם אנשי מכירות, ושימוש בכלי ניתוח ובקרה שיספקו תמונת מצב מדויקת ועדכנית בכל רגע נתון.

מה כולל הפיתוח העסקי

במסגרת הפיתוח העסקי נסייע לכם לבנות תהליך מאורגן ומנוהל שמטרתו להביא  לגידול במכירות וברווחיות של הארגון על ידי מספר פעולות:

איתור הזדמנויות עסקיות חדשות – פעולה המצריכה יכולות של חשיבה מחוץ לקופסא.

 • גיוס לקוחות חדשים – בסופו של דבר, המטרה תהיה להגדיל את המכירות והדרך באמצעותה מטרה זו יכולה להיות מושגת היא באמצעות גיוס של לקוחות חדשים.
 • ניצול נכון של משאבים – בכדי להתפתח, חשוב שהעסק ידע לנצל בצורה נבונה את המשאבים אותם הוא מחזיק ברשותו.
 • יצירת ערך ותועלות בהתאם לצורכי הלקוחות, יצירת אמון סימוכין וביטחון עם הלקוח הפוטנציאלי
 • הגעה לקהלים ושיפור ההמרה : איתור ערוצים נוספים לגיוס לקוחות, יצירת מסע מכירתי שלם להגדלת יחס המרה אורך כל המשפך באמצעות: טלפון, ווטסאפ, הודעות SMS, מיילים, ניוזלטר, רשתות חברתיות, פגישות דיגיטליות ופרונטליות, בניית תהליך לקידום שיווק ופרסום , שימור לקוחות
 • פעולות יזומות בשוטף: סקרי לקוחות, מחקר שיווקי, ניתוח בעלי עניין, ניתוח SWOT, פילוח לקוחות ועוד,
 • פיתוח מוצרים/ שירותים חדשים – ייצור, ייבוא או חשיבה על מוצרים/ שירותים חדשים, מהווה כפעולה, אשר בכוחה להתוות את הדרך להגדלת המכירות.  
 • חדירה לשווקים  – בכדי לאפשר את צמיחת העסק, חשוב לנסות ולחדור לשווקים חדשים, בארץ ובחו"ל.
 • יצירה של שיתופי פעולה – במקרים רבים, הדרך לצמיחה עוברת ביצירה של שיתופי פעולה עם גורמים רלוונטיים שונים.
 • יצירת יתרון תחרותי בשוק: פיתוח הזדמנויות חדשות עבורכם : מציאת שווקים, לקוחות ושותפים חדשים.

 אצלנו בחברת Marketing Solutions, תוכלו להבטיח לעצמכם את הדרך היעילה והממוקדת ביותר להגדלת המכירות באמצעות התוויית אסטרטגיית מכירות המותאמת באופן פרטני לסוג וגודל החברה ואופי תהליך המכירה הרלוונטי לגביכם.

דיאגנוסטיקה

מיפוי, ניתוח ואבחון יסודי המצב הקיים

בהתאם לבנצ'מארק בשוק

המלצות

בניית
תכנית
עבודה

ולל הצגת ואישור תכנית עבודה: גאנט , משימות, תעדוף, אחריות, לו"ז

מכירות, שיווק , ופיתוח עסקי

בניית
אסטרטגייה
וטקטיקה
בתחומי

בניית יעדים
מדדים ותוצרים

בניית
אוגדן מכירות

בניית מסע
לקוח שלם

בניית מסרים
שיווקים תומכים

ליווי יישום
והטמעה
בפועל

ניהול, תחזוקה, בקרה שוטפת ושיפור בתנועה

ניהול
בקרה

מה מיוחד בשירות הפיתוח העסקי שלנו?

 • ניסיון עשיר של יותר מ15 שנה של ליווי עסקי מוצלח לחברות בינוניות וגדולות 
 • הניסיון הרב שלנו עם לקוחות בעשור האחרון מעיד על גידולים של עשרות אחוזים במגוון פרמטרים שנמדדו והחזר ההשקעה גבוה בפרק זמן קצר.
 • בניית והטמעת תהליכי ושגרות עבודה מקדמי תפוקות 
 • הגדלה בעשרות % :  גובה ההכנסות, כמות לקוחות , יחסי המרה , תפוקות מנהלים ועובדים , ועוד…..
 • הורדה בעשרות % :   אי שביעות רצון לקוחות ועובדים, עלות הרכשה שיווקית , תקציבי שיווק, אחוז נטישה של לקוחות, אחוז נטישה של עובדים , ועוד…..
 • פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הפיתוח העסקי מותאמים לכל ארגון באופן פרטני ולמטרה העיקרית שלשמה מנהלי הארגון שוכרים את שירותינו.
 • היכולת שלנו לשלב בין כמה תחומים עסקיים מאפשרת לנו לבנות תכנית חכמה שלוקחת בחשבון שיקולים והשלכות על תחומים נוספים  

התוצרים אותם תקבלו במסגרת הפיתוח העסקי והמכירות:

איך ייעוץ המכירות שלנו עובד

CASE STUDY

למדו איך הפיתוח העסקי והמכירות עובדים במציאות

מה אומרים עלינו...

"נמשיך ברוח Marketing Solutions עשיתם עבודה מצוינת, בוצעו תהליכים מקצועיים שתרמו למקצועיות של הצוות :אוגדן המכירות, תהליכי עבודה מסודרים , מדידה ובקרה מדויקים, ההנחיה הצמודה, מעריך מאוד את עבודתכם ותרומתכם ועל כך מגיע לכם יישר כוח ".

שלמה בן גל

מנכ"ל המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

"תהליך עבודה מובנה ויסודי, מעורבות מעמיקה, הבנה מהירה של דרישות וצרכים, פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד מותאם לכל תפקיד, הכול באנרגיות טובות בחיוך, מכל הלב, רותמים את העובדים לשינויים הנדרשים. Marketing Solution מקצוענים"

אופירה

סמנכ"לית שיווק

"אנו באגד פנינו לחברת MS על מנת לשפר את הליך הטיפול בלידים המגיעים למכללות אגד ולהעלות את יחס ההמרה מליד לתלמיד אנשי MS הפגינו מקצועיות גבוהה ותרמו לשיפור משמעותי בהליך הטיפול בלידים. מעבר למקצועיות חווינו אוזן קשבת ותמיכה 24/7 "

צביקה דגן

מנהל מכללות , אגד

"מרקטינג סולושנס אתם אלופים ,אין מילים . ממליצה בחום! אור: מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר! גם אסף וגם מיטל זמינים בכל שלב לייעוץ ובעיות, וכבר בשלב מוקדם מאוד הצליחו לייעל הרבה מאוד תהליכים אצלנו, תודה

נאווה מלכה

מנכ"לית חברת אפיקים תכנון פיננסי ופנסיוני.

"יש הרבה חברות בתחום הזה אבל חברה כמו שלכם יש רק אחת, צוות שמלווה לא רק מקצועית אלא גם אישית, מלווים צעד אחרי צעד, עם סבלנות, יכולת לקבל את הרעיונות ולהבין את הצורך והבעיה ויוצרים פתרונות מגוונים ומתאים בדיוק לצורך של העסק, מתן כלים ולמידה של תחומים

גיא גרניאק

מנכ"ל ניגא

המקצוענות והשירותיות הם אבן דרך עיקרית בעבודה מולם. כמי שבוחנת בדקדקנות כל ספק אני חייבת להמליץ על מיטל ואסף, לא מפספסים שום פרט, מצויינים ומצטיינים בתחום שלהם וזמינים בכל שלב ובכל שעה גם שהחוזה מסתיים. תודה!"

ליבי נניקשווילי

סמנכ"לית מכירות ג'ובמאסטר

"מבקש להמליץ בחום רב על חברת מרקטינג סולושנס ,למרות נסיוננו הרב בשיווק ומכירות (אנו קיימים מאז 1989) חברת מרקטינג סולושנס (בעזרת אנשיה היקרים ) הצליחו להאיר את עיננו בתחומים רבים – מאקרו, ניהול מוקד, דטאות וכו וליצור חשיבה מרעננת ששיפרה את השיווק והמכירות שלנו .אנו ממליצים על מרקטינג סולושנס לכל חברה שרוצה לשפר את השיווק והמכירות".

יואב סוכרי

מנכ"ל ובעלים, זמן אמיתי

"יצא לי לעבוד עם מרקטינג סולושיינס בפרוייקט מיצוי דטאות ושיפור % המרה של דאטה קרה. מדובר בשני אנשים עם יכולת העמקה, אשר אינם סולדים מטבילת ידיהם בעשיה ובנתונים. הם מקדישים שעות להבנה אמיתית של העסק ועושים זאת מכל הלב. בהמלצותיהם משולבת חשיבה ונסיון. פעילות הניתוח והטמעת המסקנות חשובה לכל עסק בימנו.נהנתי מעבודתי עמם"
שיפור רשומות דאטה ומקסום טיפול בלידים בחברת שחל להגדלת יחס המרה

עדי גל

סמנכ"לית שיווק שחל

" זמן טוב להביע תודה והערכה על הליווי התמיכה המקצועיות שלכם. בכמה מילים על התהליך. התהליך עצמו היה מקצועי ונכון תוך בירור צרכים ,הבנת המכניזם בענף, הכרת ההיסטוריה וגלגוליו השונים של מוקד סוהו לאורך השנים, הבנת התרבות של החברה ומתוך זה נגזרו פעולות תוך שינוי ייעוד ממוקד עם אוריינטציה תפעולית למוקד מכוון מכירות . ..הצלחנו מאז דצמבר(חודש ההשקה ) להעלות בצורה משמעותית את קצב גיוס ההסכמים תוך בניית ממשק חכם והדוק בין מוקד סוהו (נציגות המכירות) למול מערך מכירות שטח . שבא לידי ביטוי בשיפור תפוקות ומדדים"

רועי הכוכבי

סמנכ"ל דור אלון אנרגיה בישראל (1988) בע"מ

"מרקטינג סולושנס , המיוחד בכם, הן, ההשקעה הניכרת שלכם בלמידה ואבחון הארגון וגם את היכולות שלכם לצלול לעומק הפרטים ולנתח את הרכיבים הרבים של התהליך העיסקי, ומכל זה, לזקק את הבעיות ולכוון אותנו לפתרון "

סיגל יאקה

סמנכ"לית חטיבת לקוחות אמריקן לייזר

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך מעולם המכירות

דילוג לתוכן