ליווי וייעוץ למנהלים

שיפור מיומנויות ותהליכי ניהול באמצעות ליווי מנהלים ובאמצעות ייעוץ

פיתוח מיומנויות וכלים ניהוליים באמצעות ליווי וייעוץ למנהלים

ייעוץ למנהלים וליווי שלהם הוא תהליך מקצועי במטרה לשפר ולהעשיר את היכולות, המיומנויות , הכלים ,הביצועים והמוטיבציה של מנהלים בחברות וארגונים, לטובת אפקטיביות ותפוקות לארגון.
בתהליך ליווי מנהלים אנו בונים תכנית עבודה סדורה הכוללת אסטרטגיית ניהול, שיטות ייחודיות, כלים ניהוליים, ליווי, הדרכות, ייעוץ, תכניות הכשרת מנהלים ופיתוח היכולות שלהם.
מטרת התהליך של ייעוץ למנהלים: העצמת המנהלים ,בניית שיטות ניהול אפקטיביות לשיפור התוצאות העסקיות של המנהלים והארגון.

במה נתמקד במסגרת ייעוץ למנהלים?

פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים מקצועיים בחברות וארגונים לטובת התפתחות וצמיחת הפעילות העסקית והאישית, הכולל כלים מקצועיים ואישיותיים לגיבוש אסטרטגיה ניהולית המקנה ידע ומיומנויות להתמודדות עם אתגרים מעולם הניהול

פיתוח מיומנויות ניהול

פיתוח מיומנויות ניהול מכיל מספר תהליכים במטרה לשפר את היכולות הניהוליות באמצעות תכנית הכשרה וניהול , אימון , הדרכה , ליווי אישי לקבלת החלטות אסטרטגיות, תכנון וניהול פרויקטים, התמודדות עם אתגרים ושינויים עסקיים דינמיים, ניהול זמן, תיעדוף, שגרות ניהול, ניהול צוותים

ניהול עובדים

ניהול עובדים באמצעות הקניית כלים שיטות שגרות עבודה מדדים תפוקות, פיתוח מקצועי של המשאב האנושי, בניית תשתיות, פיתוח ושיפור תהליכי העבודה עפ"י הגדרת מטרות לשיפור ביצועים , בניית תשתית וכלים מלאים תומכים, הכוונה מקצועית, בניית תהליכים, הכשרה , מנגנון ניהול ידע ארגוני, סדנאות, מנגנוני תגמול, תמרוץ ובונוסים וקידום. ועוד

הנעת עובדים

באמצעות תהליך מקצועי להנעת עובדים, נזכה לתוצרים משמעותיים מאוד

ליווי מנהלים

ליווי מנהלים בפיתוח, תהליכי ניהול, בקרה

כלים לניהול

בניית תשתיות, שגרות עבודה וכלים תומכים במערכות ותהליכים, אימון והכשרת המשאב האנושי, מערכת תגמול ומוטיבציה , תקשורת ארגונית טובה יותר בין המחלקות, שיפור תהליכי הגיוס , הכשרה בכניסה לתפקיד 

מטרת התהליך של ליווי מנהלים

מטרת ייעוץ למנהלים היא להעניק למנהלים שלכם את הידע המקצועי, הכישורים, הכלים הנדרשים להצלחה העסקית ,אשר יסייעו למנהלים להוביל להניע צוותים, ניהול תהליכים ושיטות, ניהול זמן , תקשורת בינאישית, ניהול עצמי.

  • קידום ופיתוח ניהול לביצועים טובים יותר, חשיבה יצירתית, קבלת החלטות , התמודדות עם אתגרים וסוגיות מורכבות, ניהול יחסים עם הצוותים והמחלקות השונות
  • פיתוח של מנהלים באמצעות ליווי מנהלים וייעוץ מסייע להגברת יכולת ניהולית לשיפור ביצועים להבטחת ההצלחה העסקית שלכם בקידום צוותי המשאב האנושי והתהליכים
  • שיפור יכולות ניהול
  • ניהול מיטבי של המשאב האנושי
  • שיפור תשתיות כלים ותהליכים

התוצרים במסגרת ייעוץ למנהלים וליווי שלנו

איך הייעוץ שלנו עובד?

CASE STUDY

למדו איך ייעוץ למנהלים שלנו עזר לחברות לצמוח

שאלות נפוצות:

ייעוץ למנהלים מעצים מנהלים על ידי חידוד החזון האסטרטגי והיעילות התפעולית שלהם. באמצעות ייעוץ למנהלים, אנשים מקבלים ייעוץ מותאם המשפר את סגנונות קבלת ההחלטות והמנהיגות שלהם, ומטפח תרבות של שיפור מתמיד וחדשנות. התהליך של ייעוץ למנהלים מסייע בהתאמת יעדים ארגוניים להתפתחות אישית, ומבטיח שמנהלים המלווים את הצוותים שלהם יכולים לעשות זאת בביטחון ובבהירות.

על ידי ייעוץ למנהלים, ארגונים יכולים לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם. ייעוץ למנהלים לא רק מחדד את הכישורים של מנהלים, אלא גם מייצרת הרמוניה בין דינמיקה של צוות ואסטרטגיות ארגוניות. מנהלים המלווים את המחלקות שלהם בשינוי ימצאו את עצמם מצוידים יותר באסטרטגיות למוטיבציה, פתרון קונפליקטים ושיפור פרודוקטיביות, תוך יצירת סביבה עסקית זריזה ומגיבה יותר.

מפגשים של ייעוץ למנהלים מתעמקים במגוון רחב של נושאים שמותאמים להעלאת האפקטיביות הניהולית והבריאות הארגונית. מפיתוח מנהיגות ותכנון אסטרטגי ועד מיומנויות תקשורת ובניית צוות, מנהלים המלווים את הצוותים שלהם במפגשים אלה מקבלים תובנות לגבי טיפוח תרבות שיתופית ותרבות של ביצועים טובים.

ליווי מנהלים מיועד למנהלים בכל הרמות ששואפים להגדיל את השפעתם. בין אם אתם מנהלים ותיקים שמחפשים נקודות מבט חדשות או מנהלים חדשים המלווה את הצוות שלכם בשלבים הראשונים שלו, ליווי מנהלים יכול לזרז צמיחה אישית ומצוינות מקצועית.

משך ההתקשרות של ליווי מנהלים יכול להשתנות בהתאם לצרכים ולמטרות הייחודיות של כל מנהל או ארגון. מנהלים המלווים את הצוותים שלהם בשלבי מעברים או שלבי צמיחה יגלו שהגמישות של ליווי מנהלים מאפשרת פיתוח מיומנויות ואסטרטגיות יציבות לאורך זמן.

ליווי מנהלים יכול להוביל לשינויים משמעותיים בהישגים של המנהלים ושל הארגונים שהם עובדים בהם. חוש מנהיגות טוב יותר, קבלת החלטות טובה יותר ומנהלים יעילים יותר המלווים את הצוותים שלהם הם רק חלק קטן מהיתרונות. ליווי מנהלים אפקטיבי מביא לא רק לשיפורים זמניים, אלא מטמיע שאיפה למצויינות ארוכת טווח בתרבות ובפעילות הארגון.

ליווי מנהלים מתחיל בשיחת היכרות, כדי להבין את האתגרים והשאיפות שלכם. על ידי הגדרת היעדים שלכם, אתם יכולים לעבוד עם יועץ כדי להתאים את הדרך שהמנהלים צפויים לעבור, כדי שהם יהיו ערוכים להצלחה מההתחלה.

מה אומרים עלינו...

"נמשיך ברוח Game Changer מקבוצת marketing solutions עשיתם עבודה מצוינת, בוצעו תהליכים מקצועיים שתרמו למקצועיות של הצוות :אוגדן המכירות, תהליכי עבודה מסודרים , מדידה ובקרה מדויקים, ההנחיה הצמודה, מעריך מאוד את עבודתכם ותרומתכם ועל כך מגיע לכם יישר כוח ".

שלמה בן גל

מנכ"ל המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

"תהליך עבודה מובנה ויסודי, מעורבות מעמיקה, הבנה מהירה של דרישות וצרכים, פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד מותאם לכל תפקיד, הכול באנרגיות טובות בחיוך, מכל הלב, רותמים את העובדים לשינויים הנדרשים. Game Changer מקצוענים"

אופירה

סמנכ"לית שיווק

"אנו באגד פנינו לחברת Game Changer על מנת לשפר את הליך הטיפול בלידים המגיעים למכללות אגד ולהעלות את יחס ההמרה מליד לתלמיד אנשי MS הפגינו מקצועיות גבוהה ותרמו לשיפור משמעותי בהליך הטיפול בלידים. מעבר למקצועיות חווינו אוזן קשבת ותמיכה 24/7 "

צביקה דגן

מנהל מכללות , אגד

"Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס אתם אלופים ,אין מילים . ממליצה בחום! אור: מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר! גם אסף וגם מיטל זמינים בכל שלב לייעוץ ובעיות, וכבר בשלב מוקדם מאוד הצליחו לייעל הרבה מאוד תהליכים אצלנו, תודה

נאווה מלכה

מנכ"לית חברת אפיקים תכנון פיננסי ופנסיוני.

המקצוענות והשירותיות הם אבן דרך עיקרית בעבודה מול Game Changer. כמי שבוחנת בדקדקנות כל ספק אני חייבת להמליץ על מיטל ואסף, לא מפספסים שום פרט, מצויינים ומצטיינים בתחום שלהם וזמינים בכל שלב ובכל שעה גם שהחוזה מסתיים. תודה!"

ליבי נניקשווילי

סמנכ"לית מכירות ג'ובמאסטר

"מבקש להמליץ בחום רב על חברת גיים צ'יינג'ר מקבוצת מרקטינג סולושנס ,למרות נסיוננו הרב בשיווק ומכירות (אנו קיימים מאז 1989) חברת גיים צ'יינג'ר מקבוצת מרקטינג סולושנס (בעזרת אנשיה היקרים ) הצליחו להאיר את עיננו בתחומים רבים – מאקרו, ניהול מוקד, דטאות וכו וליצור חשיבה מרעננת ששיפרה את השיווק והמכירות שלנו .אנו ממליצים על גיים צ'יינג'ר מקבוצת מרקטינג סולושנס לכל חברה שרוצה לשפר את השיווק והמכירות".

יואב סוכרי

מנכ"ל ובעלים, זמן אמיתי

"חברת Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס ביצעו עבורנו תהליך דיאגנוסטי מקצועי ומאוד יסודי . ירדנו לפרטים הקטנים בתהליכי עבודה ושיטות עם תוכנית המלצות ועבודה אופרטיבית ביישום -ממליץ בחום!"
שיפור תהליכים ומקצוע המשאב האנושי והמערכות בחברת אקרשטיין

כפיר סהר

סמנכ"ל אקרשטיין

"Game Changer לא רק מייעצים – הם מייצרים שינוי! שילוב של מקצוענות, הבנה מעמיקה של הארגון ועשייה אמיתית עם כל הלב והנשמה"
שיפור ביצועים בחברת אפוסתרפיה לשיפור אחוז ההמרה

מיכל שנל

מנכ"לית אפוסטרפיה

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"
הבצפר - בניית מתודולוגיה מכירות ושיווק לגיוס סטודנטים

יגאל בראון

מנכ"ל -הבצפר

"Game Changer מקבוצת מרקטינג סולושנס מקצוענים! הם בנו לנו אסטרטגיה בתחומי ליבה עם cook book מעשי ופרקטי לחברה, שיפרו לנו תהליכים והגדילו המרות. וגם כיף לעבוד איתם. ממש חוויה טובה, תודה לכם על העשייה והמקצועיות!"

אסי צור

מנכ"ל דיגיטל פרופרטי

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך מעולם ייעוץ וליווי המנהלים

דילוג לתוכן