Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

תקשורת פנים ארגונית ‎

כלים לתקשורת פנים ארגונית

תקשורת פנים ארגונית היא הגדרה כוללת לכל האמצעים באמצעותם עובדי הארגון מנהלים אינטראקציה בינם לבין עצמם ובאופן זה פועלים כגוף אחד ליישום מטרותיו העסקיות של הארגון. התקשורת הפנים ארגונית כוללת בתוכה את כל ההיבטים הקשורים לעבודה הפנים ארגונית, לרבות, ניהול פרויקטים, תהליכי עבודה וכדומה, כאשר אחת מהמטרות העיקריות של כל אמצעי התקשורת הפנים ארגונית היא לגרום לכל אחד ואחת מעובדי הארגון להיות מעורבים בתהליכי העבודה ובתוך כך להגביר את מחויבותם לפעילות הארגון ברמה השוטפת והיומיומית.

 

מערכות ותשתיות טכנולוגיות
מעורבות ותקשורת פנים ארגונית
זרימת מידע פנימי וחיצוני

מטרות נוספות של תקשורת פנים ארגונית

תקשורת פנים ארגונית נועדה אומנם לנהל ולייעל את תהליכי העבודה בתוך הארגון, אך באותה נשימה היא מאפשרת השגת מטרות נוספות הבאות לידי ביטוי ברמה היומיומית וברמת הפרט בקרב כל אחד ואחת מעובדי הארגון. בין יתר המטרות אותן ניתן להשיג באמצעות אמצעי תקשורת פנים ארגונית תוכלו למצוא:

  • הגדרת חזון ארגוני והפכיתו לאמצעי נגיש עבור כל אחד ואחת מעובדי הארגון תוך הגדרת יעדים ברי השגה לכל עובד/ת.
  • אמצעי יעיל להעמקת יחסי העבודה בין העובדים לבין עצמם ובין חברי ההנהלה ומנהלי הארגון לעובדים.
  • יצירת דיאלוג פנימי בין היחידות/מחלקות השונות בתוך הארגון, דבר המסייע למניעת בעיות שוטפות ועיכובים בעבודה השוטפת.
  • אמצעי יעיל להגברת המוטביציה הפנימית של העובד/ת במסגרת האמצלת סמכויות לגביו ומתן חופש תעסוקתי לפעול באופן עצמאי לגבי כלל תהליכי העבודה עליהם הוא מופקד.
  • יצירת מותג ארגוני המגביר את תחושת השייכות של העובדים ומחויובותם למקום העבודה.

מטרות אלו מהוות למעשה יתרונות מעשיים של התקשורת הפנים ארגונית.

נכון להיום, התקשורת הפנים ארגונית מבוססת ברובה על כלים דיגיטליים המסייעים לשיפור וייעול תהליכי העבודה בתוך הארגון, כאשר מרבית הפלטפורמות העומדות לרשותכם כיום לצורך הקמת מערך פנים ארגוני דיגיטלי באמצעותו תוכלו לקיים תקשורת פנים ארגונית, הן מערכות דיגיטליות ידידותיות למתשמש.

תקשורת פנים ארגונית כמפתח להצלחה עסקית

יותר ויותר ארגונים מודעים בשנים האחרונות לחשיבותו של התקשורת הפנים ארגונית כאמצעי לייעול תהליכי העבודה והגברת המוטביציה הפנימית של כל אחד ואחת מעובדי הארגון. אמצעי התקשורת השונים בהם עובדי הארגון עושים שימוש לצרכי קיום אינטראקציה שוטפת בינם לבין עצמם, כוללים בתוכם מגוון רחב של תשתיות דיגיטליות וטכנולוגיות אותן ניתן להתאים באופן פרטני לצרכי הארגון לאחר בירור מעמיק של הנושא. אנחנו בחברת Marketing Solutions עוסקים במתן ייעוץ ארגוני ומתמחים בין היתר בליווי תהליכי הטמעת מערכות פנים ארגוניות באצעותן ניתן לקיים אינטראקציה פנים ארגונית ברמה השוטפת. במקביל, אנו מלווים תהליכי ייעוץ אסטרטגי לארגונים במסגרתם מושם דגש על ההיבט הפנים ארגוני וחשיבות הצבתו של העובד/ת במרכז תהליך התקשורת הפנים ארגונית. אם גם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למערכות פנים ארגוניות המסייעות לדינמיקה היומיומית בין העובדים, אנו מזמינים גם אתם ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע יותר על הפתרונות המוצעים על ידינו.

מה אומרים עלינו...

"נמשיך ברוח Marketing Solutions עשיתם עבודה מצוינת, בוצעו תהליכים מקצועיים שתרמו למקצועיות של הצוות :אוגדן המכירות, תהליכי עבודה מסודרים , מדידה ובקרה מדויקים, ההנחיה הצמודה, מעריך מאוד את עבודתכם ותרומתכם ועל כך מגיע לכם יישר כוח ".

שלמה בן גל

מנכ"ל המרכז האקדמי לוינסקי וינגייט

"תהליך עבודה מובנה ויסודי, מעורבות מעמיקה, הבנה מהירה של דרישות וצרכים, פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד מותאם לכל תפקיד, הכול באנרגיות טובות בחיוך, מכל הלב, רותמים את העובדים לשינויים הנדרשים. Marketing Solution מקצוענים"

אופירה

סמנכ"לית שיווק

"אנו באגד פנינו לחברת MS על מנת לשפר את הליך הטיפול בלידים המגיעים למכללות אגד ולהעלות את יחס ההמרה מליד לתלמיד אנשי MS הפגינו מקצועיות גבוהה ותרמו לשיפור משמעותי בהליך הטיפול בלידים. מעבר למקצועיות חווינו אוזן קשבת ותמיכה 24/7 "

צביקה דגן

מנהל מכללות , אגד

"מרקטינג סולושנס אתם אלופים ,אין מילים . ממליצה בחום! אור: מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר! גם אסף וגם מיטל זמינים בכל שלב לייעוץ ובעיות, וכבר בשלב מוקדם מאוד הצליחו לייעל הרבה מאוד תהליכים אצלנו, תודה

נאווה מלכה

מנכ"לית חברת אפיקים תכנון פיננסי ופנסיוני.

"יש הרבה חברות בתחום הזה אבל חברה כמו שלכם יש רק אחת, צוות שמלווה לא רק מקצועית אלא גם אישית, מלווים צעד אחרי צעד, עם סבלנות, יכולת לקבל את הרעיונות ולהבין את הצורך והבעיה ויוצרים פתרונות מגוונים ומתאים בדיוק לצורך של העסק, מתן כלים ולמידה של תחומים

גיא גרניאק

מנכ"ל ניגא

"מבקש להמליץ בחום רב על חברת מרקטינג סולושנס ,למרות נסיוננו הרב בשיווק ומכירות (אנו קיימים מאז 1989) חברת מרקטינג סולושנס (בעזרת אנשיה היקרים ) הצליחו להאיר את עיננו בתחומים רבים – מאקרו, ניהול מוקד, דטאות וכו וליצור חשיבה מרעננת ששיפרה את השיווק והמכירות שלנו .אנו ממליצים על מרקטינג סולושנס לכל חברה שרוצה לשפר את השיווק והמכירות".

יואב סוכרי

מנכ"ל ובעלים, זמן אמיתי

"מעריך מאוד את שיפור הביצועים המתמיד אשר מרקטינג סולושנס עושים בחברתנו, נחישות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן"
שיפור תהליכי מכירה, שיווק מערכות ואוטומאציות שיווקיות בחברת עופר אבניר

קובי גילון

סמנכ"ל מכירות ושיווק עופר אבניר

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"
הבצפר - בניית מתודולוגיה מכירות ושיווק לגיוס סטודנטים

יגאל בראון

מנכ"ל -הבצפר

"הגעתם אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול משמעותי מאוד ואינטנסיבי ,התוצאות החלו להגיע מהר מאוד, בניית תהליכים אסטרטגיים ,קיבלנו כלים פרקטיים ,עם ירידה לפרטי פרטים, אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו , השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול והעובדים, בנוסף פתח לנו אסף בעזרת קשרים נרחבים בענף דלתות רבות לשיתופי פעולה שכבר מניבים פירות".
שיפור ביצועים להגדלת יחס המרה והקטנת אחוזי נטישה בחברת משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

יקי אמסלם

משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

"התוכנית שלכם פקחה את עיננו ומשם ביצענו שינויים ואכן אנו רואים תוצאות טובות יותר..תודה על הדרך והתהליך"

יוסי ברק

מנכ"ל ברק פיננסים

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן