Marketing Solutions - ליווי עסקי לשיפור ביצועים

שיפור שירות

שיפור שירות לקוחות

כלקוחות, כל אחד ואחת מאיתנו, מצפה לקבל את השירות הטוב ביוצר מצד נותני השירות, כאשר חווית הקנייה  שלנו מבוססת ברובה על השירות והיחס האישי אותו נקבל. כפועל יוצא מכך, כל בית עסק, חייב לפעול באופן רציף וקבוע לצורך שיפור השירות הניתן על ידו, ואין זה משנה מהו סוג השירות המוצע וכיצד הוא ניתן ללקוח: באופן פרונטאלי או במסגרת מתן שירות מרחוק. כיום, שיפור שירות, מהווה חלק אינטגראלי מכל תהליך של ליווי עסקי הניתן לבתי עסק, חברות וארגונים בסדרי גודל שונים, וזאת לנוכח המודעות ההולכת וגוברת בקרב בעלי עסקים, חברות וארגונים, לחשיבותו של מרכיב השירות גם כאמצעי לשימור לקוחות וגם כאמצעי שיווקי להגדלת מחזור המכירות וגיוס מתמיד של לקוחות חדשים.

 

שיפור שירות בבית העסק – כיצד?

שיפור שירות ללקוח היא פעולה הניתנת ליישום באמצעות מתן דגש למספר תחומים מרכזיים הקשורים באופן ישיר או עקיף למערך השירות של בית העסק, כאשר תהליך השיפור חולש על כל מחלקות הניהול ו/או מערכי השיווק והמכירות של בית העסק. על מנת להוביל לשיפור מתמיד בנושא השירות הניתן על ידי נציגי בית העסק ו/או בעליו לקהל הלקוחות, מומלץ לפעול על פי הנקודות הבאות:

  • בצעו מיפוי ראשוני של כל נקודות המפגש בין נותני השירות לקהל הלקוחות – מטרת המיפוי היא לאתר חוזקות ו/או חולשות במערך השירות ולבצע התאמות ושינויים בהתאם לצורך
  • הגדירו ברמה הניהולית את מדיניות השירות אותה אתם רוצים להנהיג בבית העסק וקבעו מספר כללי ברזל בנושא השירות.
  • בצעו מחקרי עומק בקרב קהל הלקוחות שלכם על מנת לבחון את שביעות רצונם מרמת השירות המוצעת להם בבית העסק.
  • הקפידו על קיומן של שיחות משוב עם העובדים האמונים על נושא השירות בבית העסק ובררו איתם נקודות והצעות לייעול ושיפור השירות.
  • קיימו באופן תדיר וקבוע קורסים והדרכות לנותני השירות בבית העסק לצרכי שיפור מיומנויות מקצועיות בתחום השירות.
  • הטמיעו מערכות טכנולוגיות ו/או פיצ'רים שונים התומכים במתן שירות מרחוק לקהל הלקוחות.
  • הקפידו על תהליכי בקרה לצורך מדידת רמת השירות בבית העסק, לרבות, הפעלת לקוח סמוי מעת לעת.

 

כמה נקודות לסיכום

הקפדה יתרה על נושא השירות תוך יישום תהליך מתמיד של שיפור שירות ללקוח, הן פעולות אשר יסייעו גם לכם להצטיין ברמת השירות ללקוח, ובתוך כך, להפוך כל לקוח שלכם ללקוח שופע המלצות עליכם. אנחנו בחברת Marketing Solutions, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מעשיים לצורך שיפור שירות מתמיד בבית העסק, וזאת באמצעות סדנאות וקורסים שונים המיושמים על ידינו לאנשי המכירות ונותני השירות, לצד, תהליכי ליווי עסקי במסגרתם מושם דגש מרכזי על נושא השירות המוענק מצידכם לקהל הלקוחות. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן ולהבטיח לעצמכם ליווי עסקי מקצועי לשיפור ביצועים עסקיים בכל פרמטר, לרבות, שיפור השירות ללקוח.

מה אומרים עלינו...

"יש הרבה חברות בתחום הזה אבל חברה כמו שלכם יש רק אחת, צוות שמלווה לא רק מקצועית אלא גם אישית, מלווים צעד אחרי צעד, עם סבלנות, יכולת לקבל את הרעיונות ולהבין את הצורך והבעיה ויוצרים פתרונות מגוונים ומתאים בדיוק לצורך של העסק, מתן כלים ולמידה של תחומים

גיא גרניאק

מנכ"ל ניגא

"לקחנו את חברת מרקטינג סולושנס לפרויקט טיוב תהליכי מכירה ושירות לסגמנט הB2C הצומח של היקב. מצאתי את מיטל ואסף – מקצועניים, קשובים, מעמיקים, ממוקדי מטרה ותוצאות, וכל הזמן אקטיביים, עם אצבע על הדופק ללוחות הזמנים שסוכמו. ממליץ בחום"
בניית אסטרטגייה למסע לקוח חכם וחווית לקוח ביקב קסטל

אלעד כץ

מנכ"ל יקב קסטל Domaine du castel

"יצא לי לעבוד עם מרקטינג סולושיינס בפרוייקט מיצוי דטאות ושיפור % המרה של דאטה קרה. מדובר בשני אנשים עם יכולת העמקה, אשר אינם סולדים מטבילת ידיהם בעשיה ובנתונים. הם מקדישים שעות להבנה אמיתית של העסק ועושים זאת מכל הלב. בהמלצותיהם משולבת חשיבה ונסיון. פעילות הניתוח והטמעת המסקנות חשובה לכל עסק בימנו.נהנתי מעבודתי עמם"
שיפור רשומות דאטה ומקסום טיפול בלידים בחברת שחל להגדלת יחס המרה

עדי גל

סמנכ"לית שיווק שחל

" זמן טוב להביע תודה והערכה על הליווי התמיכה המקצועיות שלכם. בכמה מילים על התהליך. התהליך עצמו היה מקצועי ונכון תוך בירור צרכים ,הבנת המכניזם בענף, הכרת ההיסטוריה וגלגוליו השונים של מוקד סוהו לאורך השנים, הבנת התרבות של החברה ומתוך זה נגזרו פעולות תוך שינוי ייעוד ממוקד עם אוריינטציה תפעולית למוקד מכוון מכירות . ..הצלחנו מאז דצמבר(חודש ההשקה ) להעלות בצורה משמעותית את קצב גיוס ההסכמים תוך בניית ממשק חכם והדוק בין מוקד סוהו (נציגות המכירות) למול מערך מכירות שטח . שבא לידי ביטוי בשיפור תפוקות ומדדים"

רועי הכוכבי

סמנכ"ל דור אלון אנרגיה בישראל (1988) בע"מ

"מרקטינג סולושנס , המיוחד בכם, הן, ההשקעה הניכרת שלכם בלמידה ואבחון הארגון וגם את היכולות שלכם לצלול לעומק הפרטים ולנתח את הרכיבים הרבים של התהליך העיסקי, ומכל זה, לזקק את הבעיות ולכוון אותנו לפתרון "

סיגל יאקה

סמנכ"לית חטיבת לקוחות אמריקן לייזר

"מיטל ואסף היקרים, מי כמוכם יודע כמה סקפטיים היינו לגבי התהליך וכמה אנשי מקצוע ראינו לפניכם! אין ספק שאתם מספקים את הסחורה ובאים לעבוד ולא למכור סיסמאות וחלומות! צוות רציני ואיכותי, שיורד לפרטים, בעל ידע נרחב, ארגון לומד ומלמד אשר משקיעה מעל ומעבר למצופה! לא מתפשרים, מבינים את הארגון ואת הצרכים שלו, מציבים מטרות ברורות ומדייקים אותן וחותרים ביחד אתנו לקו הסיום. הפכתם לחלק מהמשפחה, יישר כוח ,לימור"
ליווי מקצועי במוקד מכירות לעמידה ביעדים ושיפור יחס המרה בחברת TI שחיה

לימור קולמן

מנכ"לית שחיה TI

"מרקטינג סולושיינס לא רק מייעצים – הם מייצרים שינוי! שילוב של מקצוענות, הבנה מעמיקה של הארגון ועשייה אמיתית עם כל הלב והנשמה"
שיפור ביצועים בחברת אפוסתרפיה לשיפור אחוז ההמרה

מיכל שנל

מנכ"לית אפוסטרפיה

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"
הבצפר - בניית מתודולוגיה מכירות ושיווק לגיוס סטודנטים

יגאל בראון

מנכ"ל -הבצפר

"הגעתם אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול משמעותי מאוד ואינטנסיבי ,התוצאות החלו להגיע מהר מאוד, בניית תהליכים אסטרטגיים ,קיבלנו כלים פרקטיים ,עם ירידה לפרטי פרטים, אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו , השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול והעובדים, בנוסף פתח לנו אסף בעזרת קשרים נרחבים בענף דלתות רבות לשיתופי פעולה שכבר מניבים פירות".
שיפור ביצועים להגדלת יחס המרה והקטנת אחוזי נטישה בחברת משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

יקי אמסלם

משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

"במסגרת עבודתנו עם מספר לקוחות בולטים נחשפנו לשירותי הייעוץ השיווקי של מרקטינג סולושנס. התרשמנו כי שירותי הייעוץ השיווקי תרמו רבות לקידום העסקים של אותם לקוחות והם היו מרוצים מאוד מעבודתם עמם ומהתוצאות אליהם הגיעו."
סדנאות כישורי מכירה מקדמים BTB וליווי פיתוח עסקי בחברת פרומתאוס

רו"ח יובל זילברשטיין

מנכ"ל פרומתאוס ייעוץ כלכלי

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן