ייעוץ עסקי לחברות

שירות ייעוץ עסקי יכול להיות ההבדל המשמעותי בין הצלחה לכישלון עסקי. מתן ליווי אישי תוך הכוונה מקצועית , ויצירת תכנית מותאמת אישית עבורכם במטרה להביא את החברה / הארגון שלכם לצמיחה

ליווי חברות לשיפור תוצאות עסקיות

באמצעות ייעוץ עסקי ולווי עסקי אנו נשפר לכם את הביצועים העסקיים וניקח את הארגון שלכם לשלב הבא.
במסגרת הייעוץ העסקי נפתח אסטרטגיות מכירה, שירות, שיווק ופיתוח עסקי , נבנה תהליכים עסקיים פנים ארגוניים וחיצוניים אל מול הלקוחות, נמקצע את המשאב האנושי ונשפר מערכות טכנולוגיות תומכות בארגון

על מנת לייצר עבורכם תוצאות טובות יותר ולאורך זמן בתהליכי ליבה עסקיים אצלכם בארגון ,אנו מבצעים ליווי עסקי בפועל שכן זהו החלק המשמעותי , שבו אנו מיישמים בפועל את התכניות, האסטרטגיות, מבקרים, מנהלים ומדייקים לאורך זמן

ראינו לאורך השנים, כי בתוך השוטף השואב, בכל חברה/ארגון נוצר פער ברכישת ידע מקצועי והכוונה, דבר אשר פוגע בתפקוד החברה או הארגון וביכולת שלו להתפתח, הוכח באופן ברור שחברות אשר משתמשות בשירות ייעוץ עסקי, מגיעות להצלחות משמעותיות ולאורך זמן.

במה נתמקד בייעוץ העסקי?

ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי לארגונים וחברות, במטרה לעצב תוכנית עסקית ארוכת טווח 

תכנית הייעוץ אסטרטגי תכלול התייחסות לתנאי שוק וסביבה משתנים במטרה להשיג את המטרות העסקיות שלכם באמצעות: ניתוח סביבתי, מודיעין עסקי, מחקר צרכנים, SWOT עסקי, הגדרת מטרות עסקיות לטווח ארוך וקצר, קביעת פעולות ותכנית טקטיקה מלאה לעמידה במטרות העסקיות , כולל יישום בפועל בהטמעה וביצוע הפעולות לאורך זמן ,הכשרת הצוותים, ניהול מדידה ובקרה

אסטרטגיה עסקית

האסטרטגיה העסקית מפרטת את היתרון והבידול שלכם אל מול המתחרים , בכתיבת אסטרטגיה עסקית אנו נגדיר חזון, ערכים , מטרות, קהל יעד, פעולות טקטיות, סקירת שוק ,נקבע מודל הכנסות ויעדים, כלים ושיטות, ייחודיות ובידול

הצלחת האסטרטגיה העסקית באה לידי ביטוי ב: שיפור ביצועים פיננסים ,שיפור תהליכים ,יעילות, תפוקות , תפיסת הלקוחות ערך מעל מחיר , נכונות הלקוחות לשלם את המחיר, החזר השקעה ROI

ליווי עסקי

ליווי העסק הוא השלב החשוב ביותר ביישום תכנית הפעולה להשגת היעדים העסקיים שלכם באמצעות הדרכה, תמיכה , יישום בתהליכי פיתוח, ניהול והתפתחות  שכן, החלק החשוב ביותר בפעילות העסקית שלכם, היא לא רק לדעת מה לעשות ולא לעשות, אלא גם ליישם לבקר לנהל ולהוביל לשיפור מתמיד לאורך כל הדרך עם המשאב האנושי, נעבוד יחד אתכם החל משיפור תהליכי המכירה השירות , האסטרטגיה והטקטיקה השיווקית , תיעדוף שגרות עבודה תהליכי ניהול ,הדרכה , פיתוח יכולות ארגוניות וכישורים ניהוליים

באמצעות הליווי העסקי נסייע לכם לשפר את הביצועים בהשגת תוצאות עסקיות משמעותיות

בניית תכנית עסקית

בניית תכנית עסקית המפרטת את כלל הפעילות העסקית שלכם הכוללת: מטרות, אסטרטגיה , טקטיקה תומכת להצלחה העסקית, בתוכנית העסקית נרחיב על השוק , התחרות, SWOT שיווקי , נגדיר מטרות עסקיות, מדדים, קהל יעד , אסטרטגיה ,תועלות יתרונות ובידול וכלים למדידה בקרה וניהול

אימון עסקי למנהלים

אימון עסקי למנהלים הינו תהליך אסטרטגי, שבו אנו מאמנים ומפתחים את המנהלים בהיבטי יכולות, כישורים ידע וכלים ניהוליים , נפתח את התקשורת וההתנהלות הארגונית כולל ניהול בתקופות מאתגרות ,להצלחה העסקית שלכם : שיטות ייחודיות וניהול ותכנון זמן, שגרות ניהול, בקרה מדידה , כישורי מנהיגות, בניית תשתית לניהול צוותים, שיפור תפוקות וביצועים של המשאב האנושי

תהליך הייעוץ העסקי שלנו
מה כולל הייעוץ העסקי?

במסגרת הייעוץ העסקי נסייע לכם במגוון תחומים לצורך שיפור האפקטיביות בניהול החברה או הארגון – תחום זה אמור לגעת במגוון רחב של נושאים ניהוליים ובין היתר: שיווק, מכירות, לוגיסטיקה, פיננסיים ונושאים רלוונטיים נוספים.

 • הכרות מעמיקה עם החברה / הארגון – במסגרת הייעוץ נכיר בצורה מעמיקה את הארגון ואת סביבתו. נכיר את העובדים ואת מערך היחסים ביניהם, נבין מהן נקודות החוזקה ומהן החולשות, נתחבר ליעדים והמטרות של המנכ”ל וננסה לאתר את היתרונות ואת נקודות השימור, ונמפה הזדמנויות העסקיות
 • ניהול העובדים – ניתן מענה מקיף לתום ניהול העובדים בנושאים כגון: גיוס כוח אדם, שיפור יעילות העובדים ושדרוג מערכות היחסים בין העובדים 
 • שיווק ופרסום – כיום, בעידן בו התחרות בכל הענפים היא כה גדולה, לדגש על שיווק ופרסום יש חשיבות והשפעה גבוהה
 • שיפור מערכי המכירות – מנסיוננו, שיפור של מערכי המכירות, יכול להשפיע במידה רבה על הצלחת החברה ויש צורך בשימת דגש ושיפור הביצועים שם.

דיאגנוסטיקה

אבחון עסקי מלא : מיפוי, ניתוח ואבחון יסודי המצב הקיים

הכוללת תכנית עסקית מלאה

בניית
אסטרטגיה
עסקית

בניית יעדים
מדדים
ותוצרים

בניית
אוגדן עסקי

ליווי עסקי
בפועל שוטף

יישום והטמעה בפועל ניהול בקרה

ניהול, בקרה שוטפת ושיפור בתנועה

מדידה
ואופטימיזציה

מה מיוחד בשירות הייעוץ העסקי שלנו?

 • ניסיון עשיר של יותר מ15 שנה של ייעוץ עסקי מוצלח לחברות בינוניות וגדולות 
 • הניסיון הרב שלנו עם לקוחות בעשור האחרון מעיד על גידולים של עשרות אחוזים במגוון פרמטרים שנמדדו והחזר ההשקעה גבוה בפרק זמן קצר.
 • בניית והטמעת תהליכי ושגרות עבודה מקדמי תפוקות 
 • הגדלה בעשרות % :  גובה ההכנסות, כמות לקוחות , יחסי המרה , תפוקות מנהלים ועובדים , ועוד…..
 • הורדה בעשרות % :   אי שביעות רצון לקוחות ועובדים, עלות הרכשה שיווקית , תקציבי שיווק, אחוז נטישה של לקוחות, אחוז נטישה של עובדים , ועוד…..
 • פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הפיתוח העסקי מותאמים לכל ארגון באופן פרטני ולמטרה העיקרית שלשמה מנהלי הארגון שוכרים את שירותינו.
 • היכולת שלנו לשלב בין כמה תחומים עסקיים מאפשרת לנו לבנות תכנית חכמה שלוקחת בחשבון שיקולים והשלכות על תחומים נוספים  

מה תוצרים
אותם תקבלו במסגרת הייעוץ העסקי:

איך הייעוץ שלנו עובד

CASE STUDY

איך זה עובד במציאות

שאלות נפוצות:

יועץ עסקי עובד בשיתוף פעולה הדוק עם חברות כדי לזהות אתגרים עסקיים, לפתח אסטרטגיות לצמיחה וליישם פתרונות לשיפור הביצועים. הם מנצלים את המומחיות שלהם בניהול עסקי, שיווק, מימון ותפעול כדי לספק ייעוץ מותאם אישית לצורכי החברה. תפקידו של יועץ עסקי הוא לספק ייעוץ אובייקטיבי ולתרום מהידע שלו כדי להביא להצלחה עסקית יציבה. הם עוזרים באבחון בעיות ומציאת פתרונות חדשניים שמניעים חברות קדימה.

עבודה עם יועץ עסקי עוזרת לקבל נקודות מבט חיצוניות ואובייקטיבית על האתגרים וההזדמנויות העסקיות שלכם. יועץ עסקי מגיע עם ניסיון רב מעבודה עם תעשיות שונות, מה שמאפשר לו להציע תובנות חדשות שיכולות לתרום רבות לשיפור תהליכים בארגון. הם עוזרים לגבש אסטרטגיית צמיחה, אופטימיזציה של תפעול ושיפור היעילות הכוללת של החברה. התקשרות עם יועץ עסקי יכולה להוות צעד מרכזי להשגת יעדים ארוכי טווח ולהתמודדות עם אתגרים עסקיים מורכבים בהצלחה.

יועץ עסקי מנתח את הביצועים הנוכחיים של החברה, מזהה גורמים לשיפור ומפתח אסטרטגיות לשיפור היעילות והרווחיות. יועצים עסקיים מעוזרים באופטימיזציה של תהליכים עסקיים, הטמעת טכנולוגיות חדשות ושיפור פרודוקטיביות העובדים. באמצעות הערכה מקיפה, יועץ עסקי יכול להתאים תוכנית שתתאים למטרות העסקיות שלכם, כדי להבטיח שהחברה שלכם תממש את הפוטנציאל שלה בצורה מקסימלית.

במהלך תהליך ייעוץ עסקי יש לצפות לניתוח מעמיק של הפעילות העסקית, האתגרים ומיקום החברה בשוק. יועץ עסקי יערוך פגישות, סקרים וניתוחים כדי להבין היטב את צרכי החברה שלכם. לאחר מכן הוא יפתח תוכנית אסטרטגית הכוללת שלבים לשיפור, אסטרטגיות צמיחה ומדדי ביצועים. לאורך התהליך, היועץ העסקי יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות של החברה כדי לוודא שהאסטרטגיות מיושמות ביעילות ושהחברה נמצאת בדרך להצלחה.

יועץ עסקי נוקט בגישה אינדיבידואלית כדי להבין את האתגרים וההזדמנויות הייחודיות של החברה שהוא מייעץ לה. הוא לוקח בחשבון את גודל החברה, התעשייה, המתחרים והיעדים של אותה החברה. על ידי שילוב של תובנות האלה זו עם הידע שלו, היועץ העסקי מפתח אסטרטגיות מותאמות, פרקטיות וניתנות להשגה.

לעבודה עם יועץ עסקי יש יתרונות ארוכי טווח כמו צמיחה מתמשכת, שיפור היעילות התפעולית והיכולת להתחרות בצורה יותר אפקטיבית. יועצים עסקיים עוזרים בבניית בסיס חזק לחברה דרך יישום אסטרטגיות חזקות, שיפור תהליכים וטיפוח חדשנות. תרומתו של יועץ עסקי מובילה לקבלת החלטות טובה יותר, מיקום טוב יותר בשוק ופיתוח תרבות עסקית יזומה.

כן, יועץ עסקי יכול למלא תפקיד חשוב בהגדלת נתק השוק ובהשקת מוצרים חדשים. הוא יודע לערוך מחקר שוק, להעריך את פוטנציאל השוק ולפתח אסטרטגיות לכניסה לשוק חדש. יועץ עסקי מספק גם תובנות לגבי העדפות של לקוחות, ניתוח תחרותי וניהול סיכונים. זה עוזר להתמצא במורכבות של כניסה לשווקים חדשים, להשיק מוצרים חדשים באופן מוצלח יותר ולנצל הזדמנויות חדשות בצורה יותר אפקטיבית.

ייעוץ עסקי ממלא תפקיד מרכזי בתכנון אסטרטגי על ידי מתן תובנות אובייקטיביות וניתוחים שעוזרים לזהות הזדמנויות ולנצל אותן. יועצים עסקיים מביאים בוחנים את המצב מנקודת מבט חדשה ומזהים הזדמנויות לצמיחה ושיפור שצוותים פנימיים עלולים לפספס. המומחיות שלהם בנוגע לטרנדים, לניתוח מתחרים ולפיתוח אסטרטגי עוזרת לתכנן את עתיד החברה בביטחון.

עבור סטארטאפים, ייעוץ עסקי עוזר לגשר על הפערים בין רעיונות לביצוע. יועצים עסקיים יכולים לספק הדרכה לגבי מודלים עסקיים, אסטרטגיות כניסה לשוק ותכנון פיננסי שנחוצים להצלחה של סטארטאפ. הם מספקים מסגרת לצמיחה יציבה, עוזרים להימנע ממלכודות נפוצות ומייעצים לגבי שיטות עבודה. ייעוץ עסקי לסטארטאפים יכול לעזור להתגבר על המורכבות של השקת והגדלת מיזם חדש בשווקים תחרותיים.

ייעוץ עסקי עוזר לזהות חוסר יעילות בתפעול ולספק פתרונות לשיפור וייעול תהליכים, להפחית עלויות ולהגדיל את הפרודוקטיביות. יועצים עסקיים מנתחים תהליכי עבודה, שרשראות אספקה ונהלים תפעוליים כדי להציע אופטימיזציות. יישום שיטות עבודה שמוצעות על ידי יועצים עסקיים עוזר להגיע לרמות יעילות גבוהות יותר.

בתקופות משבר, ייעוץ עסקי מספק ייעוץ אסטרטגי לניהול אתגרים בצורה יעילה. הוא עוזר להעריך סיכונים, וליישם פעולות תיקון מיידיות. המומחיות שלהם בהתמודדות עם מצבים לא ודאיים עוזרת למזער את ההשפעות של המשבר ולשמור על המשכיות תפעולית. באמצעות צעדים יזומים והכוונה אסטרטגית, ייעוץ עסקי עוזר לחברות לצאת מחוזקות ממשברים.

כן, ייעוץ עסקי יכול לעזור מאוד כשיוזמים טרנספורמציה דיגיטלית. יועצים עסקיים בוחנים את התשתית הטכנולוגית הנוכחית, מזהים הזדמנויות לייעול ויוצרים מפת דרכים להטמעת פתרונות דיגיטליים אפקטיביים בפעילות העסקית. ייעוץ עסקי הופך את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית לחלק יותר, ועוזר לחברות להישאר להשתדרג ולהתייעל מבלי שתהליכי העבודה ייפגעו בעת ביצוע הטרנספורמציה.

ייעוץ עסקי עוזר לשפר את חווית הלקוח על ידי ניתוח משוב לקוחות, טרנדים רלוונטיים ואסטרטגיות מעורבות. ייעוץ עסקי מספק תובנות לגבי התנהגות והעדפות לקוחות בשביל לעזור לחברות להתאים את המוצרים, השירותים והאינטראקציות שלהם לצרכי הלקוחות בצורה טובה יותר. אסטרטגיות חווית לקוח אפקטיביות עוזר לשפר את רמת שביעות הרצון הנאמנות של לקוחות לטווח ארוך.

ייעוץ עסקי משפיע לטובה על התרבות הארגונית בכך שהוא מטמיע שיטות עבודה יעילות יותר וזיקה להתייעלות ולחדשנות. יועצים עסקיים יכולים לספק הדרכה לגבי המבנה הארגוני, אסטרטגיות תקשורת ויוזמות שמערבות עובדים, שמטפחות סביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית. התאמת התרבות הארגונית למטרות העסקיות עוזרת ליצור כוח עבודה מגובש יותר, חדור מוטיבציה ומוכן טוב יותר להתמודד עם אתגרים ולהצליח.

מה אומרים עלינו...

תודה לכל הלקוחות המדהימים שלנו! זה כיף לעבוד עמכם (או משהו כזה)

מומלץ לקרוא מאגר ידע

מאמרים וחומרים נוספים שעשוים לעניין אותך

דילוג לתוכן